Miley Cyrus poslala Liamu Hemsworthovi jasný vzkaz: Můžu se milovat líp než ty!

Rebelka Miley Cyrus vydala minulý pátek videoklip k písni Flowers, který se stal okamžitě celosvětovým hitem číslo jedna. Fanoušci spekulují, že je o jejím vztahu s bývalým manželem Liamem Hemsworthem. Které detaily v písni na to podle nich odkazují? A jak se vyvíjel její vztah s hvězdou série Hunger Games?

Jakmile videoklip spatřil světlo světa, začali fanoušci na sociálních sítích okamžitě srovnávat text písně s konkrétními momenty v desetiletém vztahu Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Podle nich k tomu odkazuje i datum vydání videoklipu tedy 13. ledna 2023, což byl den jeho třiatřicátých narozenin.

Vztah jako na horské dráze

Dvojice se seznámila v roce 2009 při natáčení romantického dramatu Poslední píseň. Právě během něj mezi nimi přeskočila jiskra. O tři roky později se spolu zasnoubili, ale následující rok svatbu zrušili úplně. Na začátku roku 2016 se k sobě opět vrátili a o dva roky později došlo i na sňatek. Příliš dlouho jim to ale nevydrželo, protože už v roce 2020 proběhl rozvod.

FOTO:  Instagram

Požár

Text písně začíná právě vzpomínáním na minulý vztah. Byli jsme dobří, byli jsme zlatí. Druh snu, který se nedá prodat. Byli jsme v pořádku, dokud jsme nebyli. Postavili jsme dům a sledovali, jak hoří,” zní úvod. Právě požár totiž zničil v roce 2018 jejich dům v Malibu.

FOTO:  Profimedia

Můžu se milovat líp než ty

Mnozí fanoušci si také všimli paralel mezi touto písní a skladbou When I Was Your Man od Bruna Marse, kterou měl kdysi Liam věnovat Miley. V ní umělec zpívá, že by měl své milované koupit květiny, držet ji za ruku a věnovat jí všechny hodiny, když k tomu měl možnost a vzít ji na každou party. 

Zatímco text Miley zní: Můžu si koupit květiny, napsat své jméno do písku, mluvit se sebou celé hodiny, říkat věci, kterým nerozumíš, můžu si vyrazit zatančit a držet sama sebe za ruku a milovat se líp než ty.”

FOTO:  Profimedia

Černý oblek

Důležitým symbolem je podle některých také velký černý oblek, který si Miley ve videoklipu obleče. Právě takový totiž často nosí Liam Hemsworth. Tenhle měl podle nich mít na sobě na premiéře filmu Avengers: Endgame v roce 2019. Jiní se zase domnívají, že má odkazovat na virální klip dvojice zachycený na červeném koberci, v němž zpěvačka předstírá, že ho olizuje.

Rozchodové videoklipy

To, že ze sebe zpěvačky dostávají emoce z rozchodů prostřednictvím své tvorby, není nic neobvyklého. Ostatně o den dříve než Miley Cyrus vydala videoklip k písni BZRP Music Sessions #53 také Shakira, která se v něm otevřeně naváží do svého bývalého partnera Gerarda Piquého. A také se z něj stal hit, který si během krátké doby vysloužil miliony zhlédnutí. Když už jejich vztahy nevyšly, alespoň díky nim zpěvačky získaly ještě větší popularitu.

Film LOL(a) s Miley Cyrus v hlavní roli sleduje na Voyo!

Sdílet
  • #Liam Hemsworth

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady