VIDEO: Otec syna Míši Tomešové šokuje. O dítě se stará jenom manželka!

Divadelní herec a muzikant Roman Tomeš je v jednom kole! Nejenže účinkuje po boku velkých hudebních hvězd v muzikálové verzi slavného Hollywoodského filmu Sestra v akci, ale stal se také otcem malého Kristiána. Co všechno na sebe prozradil?

 


Manžel herečky Michaeli Tomešové, kterou můžete znát ze seriálu Ulice, se rozpovídal o tom, jakým je otcem. Herec je hlavně známý svým účinkováním v Divadle Kalich, například v hlavní roli Dannyho z Pomády byl fenomenální. On sám však nerad přiznává, že k dokonalému rodiči má ještě hodně daleko. Prozradil, že kvůli časovému vytížení se o malého syna stará choť Míša. I přes veškerou snahu není on tím, kdo v noci vstává, aby se postaral o plačící dítě. Roman přijal prozatímní roli živitele a doufá, že na syna brzy bude mít více času.


Ale toho bude mít v nejbližší době jako šafránu. Během tiskové konference k připravovanému muzikálu Sestra v akci, prozradil, že příprava bude probíhat přes léto. Je ochoten obětovat veškerý svůj volný čas muzikálům? I na úkor rodiny? Děj filmu i muzikálu se točí kolem barové zpěvačky Deloris, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Její příchod však zásadně naruší dosud poklidný klášterní život a vnese do něj řadu nečekaných novinek a komických situací. V hlavní roli se představí Lucie Bílá, naopak roli zamilovaného Eddieho si střihne právě Roman.


Co všechno ještě prozradil o své rodině? Jak Míša zvládá péči o domácnost? Roman dokonce poodkryl, proč roli v muzikálu přijal. To a více zajímavostí se můžete dozvědět z videa.


NEPŘEHLÉDNĚTĚ:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Ještě větší trapas! Kdo nachytá Denisu a Roberta při sexu příště?

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Porotu show Tvoje tvář má známý hlas doplní velká herecká hvězda!
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články