TOP ZAJÍMAVOSTI A CHYBY Lovců pokladů 2: Marilyn Monroe ve filmu a nedokončený scénář!

Máme tu pokračování úspěšného filmu Lovci pokladů! Známe ty největší zajímavosti a chyby z filmu. Všimli jste si jich?

Známý hledač pokladů Ben Gates (Nicolas Cage), který se proslavil nalezením templářského pokladu, má před sebou nyní obtížný úkol – chce očistit jméno své rodiny. Objev ztracených stránek z deníku Lincolnova vraha Wilkese Bootha totiž vrhá špatný stín na jeho předka Thomase Gatese. Zmiňovaný dokument ho označuje za spolupachatele tohoto dávného zločinu. Ben Gates se proto s pomocí svých nejbližších vydává na dobrodružnou cestou za Knihou tajemství. Cílem je najít důkazy o Thomasově nevině. Z honby za pravdou se postupně stává pátrání po dalším ztraceném pokladu, po němž však prahne i Benův nový protivník Mitch Wilkinson.

Zajímavosti:
1. V Rileyho knize můžeme zahlédnout pitevní zprávu Marilyn Monroe.

2. Herci své postavy znali moc dobře z prvního dílu, a proto dostali do rukou nedokončený scénář a mohli přispět svými nápady.

3. Herečka Helen Mirren byla za roli ve filmu Královna pozvaná na setkání s královnou Alžbětou II., ale ona se setkání nemohla zúčastnit, protože měla zrovna natáčení tohoto filmu. Chudák!

FOTO:  Nova.cz

Chyby:

1. Ke konci filmu, když Riley dostane od prezidenta auto, je v odrazu vidět kameraman.

2. Benovi spadne baterka asi z 200 m, ale na dno dopadá nepoškozená a pořád svítí.

3. Benjamin je v Buckinghamském, kde se připravuje na akci. Přichází k němu jeho přítelkyně Abigail a říká: „Takže já letěla celou tu cestu z Londýna, abych ti pomohla...“ Trochu zvláštní, když Buckinghamský palác je v Londýně!

4. Ve scéně, kdy Ben procházím detektorem kovu, by se měl rozeznít alarm, protože má v uchu kovový mikrofon.

Film Lovci pokladů: Kniha tajemství můžete sledovat v sobotu 18. ledna od 20:20 na Nově nebo v repríze v neděli 19. ledna od 15:15 na stejném kanále.

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady