SESTRA V AKCI PODRUHÉ: Diktování podmínek natáčení i nečekané improvizace! Co jste určitě nevěděli?

SESTRA V AKCI PODRUHÉ: Diktování podmínek natáčení i nečekané improvizace! Co jste určitě nevěděli?
Zdroj: Archiv TV Nova

Herečka Whoopi Goldberg oblíbenou sérii o jeptišce Delores nemá ráda! Proč se tedy rozhodla natočit pokračování této veleúspěšné hudební komedie Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu?

Deloris Van Cartierová na svých dobrodružstvích v klášteře nakonec ještě vydělala a slaví právě úspěchy v nové show v Las Vegas. Z opojení slávou je však vytržena jeptiškami, které přicházejí s prosíkem. Jsou toho názoru, že Deloris je jejich jedinou nadějí na záchranu školy sv. Františka, která má být zavřena, a to pouze z jednoho důvodu – pro peníze. I přes všechna svá předsevzetí se nechává Deloris znovu navléct do černého habitu a předstupuje před třídu plnou neukázněných studentů. Čeká ji tuhý boj, má vzbudit ve svých žácích zájem o hudbu a ještě z nich udělat sbor schopný vyhrát celostátní soutěž... Jak si s tím poradí?

Komedie Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu neurazí žádného diváka a přináší pořádnou dávku humoru. Probíhalo i samotné natáčení pohodově a s humorem? Přečte si následující zajímavosti!

1. Dcera Whoopi Goldberg, Alex Martin, si zahrála jedno z dětí v Deloresině třídě.

2. Whoopi Goldberg první film natočila velmi nerada a s tímto pokračováním souhlasila až poté, co se Disney rozhodl financovat její vysněný projekt Sarafina.

3. Slavný německý televizní moderátor Thomas Gottschalk (otec Wolfgang) si ve filmu zahrál díky tomu, že se Woopi Goldberg kdysi zúčastnila jeho pořadu "Wetten, dass..?".

Galerie


4. Když studenti hrají košíkovou, začne Rita (Lauryn Hill) rapovat. Její rap však nebyl součástí scénáře.

5. Během natáčení byla potřeba, aby byly ruce Jamese Coburna (pan Crisp) vždy úplně nebo alespoň částečně zakryty, neboť trpěl artritidou.

6. Když otec Wolfgang nabízí Goldberg německou klobásu, odpovídá: „Ne, Jenny Craig“. Naráží tím na výživovou poradkyni Jenny Craig, která pomáhá lidme zhubnout. Geniální narážka, nebo skrytá reklama?

7. Filmu se nevyhlo ani několik legračních chyb. Například ve scéně, kdy žáci jedou školním autobusem na soutěž. Nastupují do něj v uniformách, ale vystupují v běžném oblečení. Nepředpokládáte, že by se uvnitř převlékali, že ne?

8. Sestra Marie Roberts bravurně ovládá schopnost být na více místech najednou. Jak jinak si vysvětlit, že během scény koncertu v jednu chvíli tančí uprostřed pódia a hned za okamžik je úplně na opačné straně a zpívá do mikrofonu?

9. Ani tentokrát se nevyhl filmu pořádný trapas se štábem v záběru! Sledujte pozorně závěrečné představení písně Joyful, Joyful!
 

Hudební komedii Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu můžete sledovat tuto sobotu 8. dubna od 17:20 na Nova Cinema nebo v repríze v neděli 9. dubna od 18:05 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 11: Neexistující nástroje i celý štáb v záběru! Toto jsou nejvtipnější chyby klasiky Sestra v akci!

Drtivý dopad záhad filmu Mocný vládce Oz! Proč byla krásná Mila Kunis tak ošklivá? 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady