Holky pro Matěje

Seriál Ulice pro své diváky opět připravil něco nového. Děj se částečně přesune na internetové stránky seriálu. V hlavní roli je Matěj Jordán a výzva zní: Ulovte mu co nejvíce holek!

Praha 29. října 2008 — Již dnes večer se na webu seriálu Ulice rozjede internetová hra s názvem Holky pro Matěje. Hra navazuje na děj, kdy o Matěje díky získané popularitě v pořadu Výměna manželek jeví prostřednictvím chatu zájem nebývale mnoho slečen. Matěj je nadšený a věří, že si z tak velkého množství vybere tu pravou. Hra na internetových stránkách Ulice vyzývá soutěžící, aby pro něho lovili holky. A čím více, tím lépe! Alespoň bude z čeho vybírat. Soutěž se spustí s dnešním dílem seriálu, tedy v 18:35 hodin a končí 30. listopadu 2008, kdy bude vyhlášeno pět nejlepších lovců. Ti se podívají na natáčení Ulice.


Velký, především dívčí, zájem o Matěje Jordána potvrzuje i dnešní rekordní účast na chatu webu seriálu, kdy na Matěje přišlo 3 700 dotazů.


V dnešním díle nekonečného seriálu Ulice, kterým se celá hra spouští, se Matěj opravdu zapotí. Místo naplánované sourozenecké večeře a virtuální komunikace s fanynkami zažije díky Tereze (Patricie Solaříková) a Gábině (Aneta Krejčíková) horké chvilky v restauraci. Sejdou se tam všechny jeho obdivovatelky najednou.


Hru naleznete na: www.nova.cz/ulice

Johana Brzobohatá, koordinátora PR a tiskových aktivit projektu

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady