Dojemný PŘÍBĚH JEDNÉ Z VÁS. Stihlo ji kruté onemocnění, přesto se nevzdává. A teď má v životě změnu!

Gabriela Košáková, 43letá žena, se kterou se život nemazlil. Před třemi lety se převrhla na kánoi, což spustilo závažné onemocnění. Toto trauma změnilo její život, nyní ji však život o něco zlepší kompletní proměna vzhledu! Podívejte se na ni.

Divačka Gabriela se stala vítězkou třetího kola soutěže Snídaně s Novou o Proměnu vzhledu, její příběh vás zasáhl a hlasovali jste pro ni. Do soutěže ji přihlásil její syn. „Rád bych přihlásila svou těžce nemocnou maminku. Před třemi lety se převrhla na kánoi a toto trauma změnilo její život. Spustilo vážné a bolestivé onemocnění sklerodermie. Zánětlivě postihuje kůži i vnitřní orgány," napsal nám.

„Maminka bojuje, jak umí. Pomáhá jí alternativní léčba a to, že ji podporujeme jako rodina a se vším jí pomáháme. Protože psychický stav má vliv na projevy jejího onemocnění, zažít proměnu, by jí udělalo radost a myslím, že by se jí celkově ulevilo,“ dodává.

Nejen ulevilo, také potěšilo. „Já sem si to užila strašně moc! Přála bych to každé ženě! A tímto bych hlavně chtěla poděkovat svému synovi Ondrovi, který mě přihlásil,“ pronesla po Proměně šťastná Gabriela.

NA JEJÍ PROMĚNU SE PODÍVEJTE V HLAVNÍM VIDEU, TADY SI POSLECHNĚTE JEJÍ PŘÍBĚH OD NÍ SAMOTNÉ:

Zdroj: TV Nova


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠANCE PRO VÁS: Soutěžte o kompletní PROMĚNU IMAGE!

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady