TOP CHYBY A ZAJÍMAVOSTI Lásky přes internet: Mizející zlatá rybka a velká improvizace Toma Hankse!

TOP CHYBY A ZAJÍMAVOSTI Lásky přes internet: Mizející zlatá rybka a velká improvizace Toma Hankse!
Zdroj: Oficiální zdroj

Láska přes internet je jedním z klasických romantických filmů, ke kterým je kapesníček povinnou výbavou. Co se stane, když se do sebe zamilují majitelé konkurenčních knihkupectví? Může takový vztah fungovat? To vše se dozvíte už v sobotu 1.4. Prozatím pro vás máme ty největší zajímavosti a chyby z tohoto filmu. Pozorně čtěte!

Joe (Tom Hanks) a Kathleen (Meg Ryan) se živí prodejem knih. Kathleen vlastní knihkupectví s dětskými knihami po své matce a knihy jsou pro ni všechno. Joe chce vybudovat jedinečnou firmu a jde mu hlavně o zisk. Postaví si jednu ze svých poboček poblíž malého knihkupectví Kathleen, a tím jí odvede značnou část zákazníků. Na internetu na sebe náhodou narazí a prostřednictvím e-mailu si nevědomky začnou vyměňovat zamilované zprávy. Problém nastane, když má dojít k první schůzce…

Zajímavosti:

1. Je to třetí film v pořadí, kde se spolu setkávají Tom Hanks a Meg Ryan.

2. Film byl natočen podle muzikálu "She Loves Me".

3. Scéna, kde Joe skřípne ve dveřích nafouklé balóny, ve scénáři vůbec nebyla, Tom Hanks improvizoval.

4. Za hlavní roli v této komedii byla herečka Meg Ryan oceněna cenou Zlatý Globus.

5. Scény z dětského knihkupectví byly natáčeny ve starožitnictví, které na filmaře působilo velmi útulně.

Galerie

Chyby:

1. Na lodi Joe nalévá svému otci Martini a do dvou skleniček přihodí olivu. V dalším záběru je ale jedna z oliv pryč a on ji tam dává znovu. Zdá se, že měl Joe více hlad než žízeň.

2. Ze zábavního parku obě děti odcházejí s vlastní zlatou rybkou v sáčku. Poté vchází do knihkupectví, ale rybku mají jen jednu. Při odchodu se druhá rybka opět objeví. Kde byla předtím schovaná?

3. Ve scéně, kde hlavní hrdinové sedí venku před domem na terase fouká silný vítr. Je to vidět obzvlášť při pohledu na vlající plachtu na střeše. Při detailním záběru na Joea a Kathleen je však počasí úplně klidné, na hlavě se jim nehne jediný vlásek. To by museli mít na vlasech hodně silný lak...

4. V několika scénách si můžeme všimnout, že se Joe i Kathleen připojují k síti AOL na svém notebooku, ze kterého však nevedou žádné telefonní kabely. To je velice zvláštní, jelikož dříve se k síti AOL bezdrátově připojit nešlo.

Na film Láska přes internet se můžete těšit již tuto sobotu 1. 4. od 15:15 na Nově nebo v nedělní repríze 2. 4. od 12:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VĚDĚLI JSTE TO? Neexistující pes a velká spotřeba štěňat! Jak probíhalo natáčení 102 dalmatinů?

Můj auťák Brouk: Lindsey Lohan byla na premiéře vzteky bez sebe. Neuvěříte, co jí udělali s ňadry

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady