ZMĚNA NA TELEVIZNÍCH OBRAZOVKÁCH: Oblíbený televizní blok Smíškové se přesouvá

ZMĚNA NA TELEVIZNÍCH OBRAZOVKÁCH: Oblíbený televizní blok Smíškové se přesouvá
Zdroj: TV Nova

Pozor, oblíbený televizní blok Smíškové se od pondělí 3. 4. 2017 přesouvá! V jakých nových časech a na jakém kanálu se na něj můžeme těšit?

oblíbený televizní blok Smíškové, který baví ty nejmenší televizní diváky na stanici Nova 2, se od pondělí 3. 4. 2017 přesouvá na stanici Nova Gold. Největší televizní kamarádi budou tedy nyní čekat na jejich malé fanoušky každý den na Nova Gold od cca. 18:15. Pokud jim animovaná dobrodružství uniknou, mohou si příběhy svých hrdinů užít v první repríze následující den na Nova Gold cca. v 9:15 anebo v druhé repríze dva dny po odvysílání na Nova 2 cca v 7:00 hodin.

„Diváci Nova 2 nyní v podvečerním bloku mohou sledovat oblíbené seriály Ženatý se závazky a Mike a Molly. Věříme, že změna odpovídá kompletnímu programovému zaměření jednotlivých kanálů a že se změnou budou spokojení,“ řekla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu.

V každodenním podvečerním bloku mohou děti sledovat své oblíbené animované seriály Spongebob v kalhotách, Scooby Doo, Monstra vs. Vetřelci a nově i dobrodružství kamarádů Robota a příšerky.

Animovaný blok pro děti Smíškové každý den od cca 18:15 na Nova Gold!

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články