8 zajímavostí ze seriálu Dva a půl chlapa: Žádaná hospodyně, nefunkční televize a Charlie Sheen bez ocenění!

8 zajímavostí ze seriálu Dva a půl chlapa: Žádaná hospodyně, nefunkční televize a Charlie Sheen bez ocenění!

Kdo by neznal oblíbený seriál Dva a půl chlapa? Stejně jako u všech seriálů, i zde není nouze o zajímavosti z natáčení nebo ze soukromí herců. Těchto osm neuvěřitelných faktů vás jistě překvapí!

Co jste o seriálu Dva a půl chlapa určitě nevěděli?

1. Je starší, než se zdá
I když John Cryer (Alan) v seriálu hraje mladšího bratra, ve skutečnosti je herec o půl roku starší než Charlie Sheen (Charlie).


2. „Použili“ ji několikrát
Herečka Jennifer Taylor (Chelsea)  je nejvytrvalejší partnerka Charlieho. V seriálu se objevovala od 8. dílu 6. série až téměř do konce 7. série. Poprvé jsme ji mohli vidět už v pilotním díle jako Suzanne, dále v S02E11 jako Tinu a ještě v S05E7 jako Ninu. A právě díky tomu je označováná za nejvíce recyklovanou herečkou v seriálu.

FOTO:  oficiální zdroj3. Za seriál oceněn nikdy nebyl
Přestože Charlie Sheen ztvárnil v seriálu Dva a půl chlapa hlavní postavu, za seriál cenu nezískal. Nejvíce cen získal Jake (Angus T. Jones,) a to 2x za Nejlepšího mladého komediálního umělce v TV seriálu. Charlie Sheen byl oceněn v roce 2002 za seriál Spin City.

4. Nefunkční televize
Ve scénách, kde si postavy povídají při sledování televize, si můžete všimnout, že není zapnutá. Ve skutečnosti na nich někdo ze štábu zpoza televizoru svítí blikajícím halogenovým světlem.

FOTO:  oficiální zdroj

5. Matku Charlieho a Alana měla hrát jiná herečka
Bratry nenáviděnou matku měla původně hrát Blythe Danner. Dokonce začala nacvičovat s ostatními herci, nakonec ale musela skončit kvůli konfliktům s tvůrci. Roli Evelyn nakonec ztvárnila Hollanda Taylor.

6. Byla vyškrtnuta
Stíhačka Rose byla původně na konci čtvrté série vyškrtnuta ze seriálu, protože herečka Melanie Lynskey se stěhovala do Londýna kvůli natáčení seriálu Drive, ten byl ale po čtyřech dílech zrušen a Melanie dovolili vrátit se zpět do Dva a půl chlapa.
7. Známá psycholožka
Herečka Jane Lynch, představitelka psycholožky Lindy Freemanové, si zahrála psycholožku už o rok dříve v populárním seriálu Můj přítel Monk.8. Žádaná hospodyně
Diváci si Bertu (Conchata Ferrell) v roli domácí hospodyně natolik zamilovali, že se stala pravidelným členem v obsazení, přestože zpočátku měla pouze epizodní roli.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10 filmu Karlík a továrna na čokoládu: Alergie na čokoládu, tvrdý výcvik veverek a reálné sladkosti!

PŘIZNÁNÍ: Proč nemůže Martin Dejdar zapomenout na natáčení Comebacku a roli Ozzáka?


 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady