CO NA TO FANYNKY?! Zpěvák Marek Ztracený jde s kůží na trh! Co se chystá udělat se svým tělem?

Populární zpěvák Marek Ztracený se rozpovídal o tom, co dělá ve svém volném čase a co se v brzké době chystá se svým tělem udělat! Co na to asi jeho fanynky řeknou?

„Český Enrique Iglesias“ Marek Ztracený, vydal poslední desku Pády v roce 2015. Ve svém volném čase nezahálel a vrhnul se na psaní nových hitů. Jestli budou úspěšně, ukáže až čas, ale vy se nyní můžete podívat, jak se zpěvák rozpovídal o jeho tvorbě.

FOTO:  TV Nova

A určitě je na co se těšit! Marek prozradil, že chystá jedno velké překvapení v podobě duetu. Ve své kariéře už jeden duet zvládl, byl to úspěšný hit Káva a sex se zpěvačkou Martou Jandovou. Kromě psaní a ježdění po koncertech mu nezbývá mnoho času na jeho osobní život. Co tedy rád dělá, když má volno?
 

„Volný čas trávím doma na gauči. Vím, že to není příliš sexy, ale mám to rád! Strašně rád lyžuji. Vynahrazuji svůj čas svému synovi, se kterým dělám úplně všechno,“ prozradil o sobě.

FOTO:  TV Nova

Přehnaným sebevědomím zpěvák netrpí, právě naopak. I přes to, že ho lidé na ulici poznávají, zůstává oběma nohama pevně na zemi. „Je to příjemné, protože to je důkaz toho, že lidi zajímá, co dělám,“ prohlásil během vzpomínání na své hudební začátky. „Vůbec nepřemýšlím, že bych se měl tvářit nebo vypadat jako idol, protože vím, že idolem nejsem,“ dodal skromně.
FOTO:  TV Nova


Marek také prozradil, že kromě vydávání nových písniček má v plánu nechat si vytetovat svůj hudební idol na ruku. Koho si na tělo nechá navždy zvěčnit? To se dozvíte ve videu!

ČTĚTE TAKÉ:

Sympatický sporťák TV Nova skrývá velmi zvláštní zálibu. Co po večerech dělá s partou kamarádů?

PĚT PŘÍBĚHŮ z drsného života: Nehoda měnící vše, kolaps i domácí násilí. Dejte šanci jedné z vás! HLASUJTE
 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady