• TV Nova
  • Jak se příběh lásky změnil v noční můru? Sitcom Na hromádce s ex ukazuje bez příkras rodinný život

Jak se příběh lásky změnil v noční můru? Sitcom Na hromádce s ex ukazuje bez příkras rodinný život

Na Nova Fun můžete sledovat nový sitcom Na hromádce s ex. V něm se bývalí manželé střídavě starají o děti i dům, ale zároveň si během volna užívají svobodného života. Komediální seriály o skupině přátel či rodině jsou oblíbené po celém světě, takže není divu, že vznikají neustále další.

V tomhle ohledu je naprostou jedničkou legendární sitcom Přátelé, který tento trend pravděpodobně odstartoval. Na jeho úspěch navázala řada dalších seriálů podobného typu – například Dva a půl chlapa, Jak jsem poznal vaši matku, Teorie velkého třesku nebo Taková moderní rodinka.

Na hromádce s ex

Na hromádce s ex vypráví příběh rozvedených manželů Leny a Martina, kteří spolu mají tři děti a dům. Prodat společné bydlení není výhodné, takže se dohodnou na střídavé péči. Jeden z nich má být vždy týden s dětmi v domě a starat se o celou domácnost, zatímco ten druhý bude bydlet sám v přilehlém garážovém bytě a může si volně randit a věnovat se svým koníčkům. Díky tomu postupně přicházejí na to, co jim ve vztahu chybělo. Navíc se zdá, že jiskra mezi nimi ještě úplně nevyhasla, protože se opět začnou navzájem velmi přitahovat.

FOTO:  TV Nova

Slavné příbuzenstvo

Seriál se začal vysílat 27. března 2018. Jako první byla do role Leny obsazena herečka Jenna Fischer, která se nejvíce proslavila působením v úspěšném komediálním seriálu Kancl. Stejně jako v něm hraje i tady ambiciózní umělkyni. Do role jejího exmanžela byl vybrán Oliver Hudson. Pokud vám jeho jméno nic neříká, určitě budete ale znát jeho slavnější sestru Kate Hudson. Navíc má nevlastního bratra Wyatta, který je synem slavného herce Kurta Russela.

FOTO:  TV Nova

Falešný interiér

Důležitou součástí celého seriálu je rodinný dům, který je postaven v jihokalifornském stylu. Kvůli tomu, že ho exmanželé nejsou schopni prodat, představuje pouto, které je neustále spojuje. Objevuje se nejen v úvodních titulcích, ale také v mnoha epizodách. Zajímavostí však je, že skutečný interiér nemovitosti byl využit pouze v pilotním díle. Většina natáčení pak probíhala v jeho replice ve studiu společnosti Warner Bros. ve městě Burbank.

FOTO:  TV Nova

Jedna rodina

Český seriál v podobném stylu s názvem Jedna rodina můžete nově sledovat každé úterý od 20:20 na TV Nova. V hlavních rolích září Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Eva Holubová či Pavel Zedníček. Příběh se věnuje třem rodinám, které svedl osud dohromady. Aby střídavá péče o jejich děti fungovala, musí dodržovat přesný harmonogram. Podstatnou roli mají právě dětské postavy, které se starají o to, že se diváci u televizních obrazovek skutečně nenudí. S předstihem najdete seriál na Voyo.

FOTO:  TV Nova

Sitcom Na hromádce s ex sledujte na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady