Genetická výbava i dřina v posilovně: Halle Berry, Sofía Vergara a Gwyneth Paltrow se bikin nebojí ani v padesáti

Padesátileté a neodolatelné! I když dnešnímu světu kraluje touha po věčném mládí a posedlost plastickými operacemi, v showbyznysu jsou stále ženy, které zvládnou stárnout s grácií. A při pohledu na ně spadne brada i o pár dekád mladším mužům. V poslední době nás o tom přesvědčuje nejen Sofia Vergara, ale také Gwyneth Paltrow nebo Halley Barrey.

Podívejte se na sexy zralé ženy a dopřejte si inspiraci do nového roku. Vždyť zdraví a kondice můžete dosáhnout i bez přítomnosti otravných paparazzi.

Sofía Vergara (50)

Kráska známá z oblíbeného seirálu Taková normální rodinka nedávno šokovala fanoušky svým odvážným postem na Instagramu. Na něm se zvěčnila v plavkách a všem kolem doslova vyrazila dech. Tohle že je tělo padesátnice?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara)

Sofía Vergara může poděkovat především dobrým genům, které jí nadělily vnadné křivky i vosí pas. Poleháváním doma ale dokonalého výsledku nedosáhla. Do tělocvičny chodí pětkrát týdně a jako kolumbijská rodačka se nevyhýbá ani milovanému tanci. Sofíi byla v roce 2000 diagnostikována rakovina štítné žlázy, kterou se jí podařilo překonat. Herečka od té doby rozšiřuje nejen společenské povědomí o prevenci rakoviny, ale zdůrazňuje i to, že v porovnání s vážnou nemocí nejsou faldíky žádná tragédie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara)

Sofía žije s hercem Joem Manganiellem známým z filmu Magic Mike.

Gwyneth Paltrow (50)

Hvězda devadesátých a nultých let je známá svou láskou ke zdravému životnímu stylu i dietám všeho druhu. Těch podle vlastních slov zkusila už bezpočet – od makrobiotického stravování až po keto. Matka dvou dětí si v poslední době zamilovala tzv. intuitivní stravování i intuitivní půst. Ten je spíše než na přísné doktríně založený na vnímání vlastního těla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Gwyneth Paltrow v minulosti vydala kuchařku pro pracovně vytížené lidi a vaření se pravidelně věnuje i na svém Instagramu. I božská Gwyneth ale někdy šlápne vedle. Veřejnost například pobouřila fotkou nákupu, který měl lidem ukázat, že i s omezeným rozpočtem můžete nakoupit zdravé potraviny a nasytit rodinu na celý týden. Nejenže by podobný nákup rodině dopřál maximálně týdenní nepřerušovaný půst, ale veřejnosti se navíc nabízela otázka, zda je vůbec morální kázat o šetření zpoza zdí vašeho milionářského sídla. 

Gwyneth Paltrow ve filmu Mortdecai: Grandiózní případ, odkud je také ukázka z úvodního videa, můžete vidět na Voyo.

Halle Berry (56)

Pokud někdo může hovořit o výhře v genetické loterii, je to právě Halle Berry. Při pohledu na držitelku Oscara i účastnici Miss USA byste jen těžko řekli, že se už pomalu blíží k šedesátce! I když se slavná herečka prozatím vyhýbá zásadnějším plastickým operacím, ani ona nemá dokonalé křivky zadarmo. V posilovně údajně tráví čtyři až pět hodin denně, a to pětkrát až šestkrát týdně! Je ovšem otázkou, zda podobně drsný program neabsolvovala kvůli svému návratu k filmování.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry)

Ani Halle Berry se nevyhnuly zdravotní komplikace. V pouhých 22 letech jí diagnostikovali cukrovku a o dopování se cukrem, který si jako miliony Američanů dopřávala, si tak mohla nechat jen zdát. Halle Berry si tak cukr dopřeje maximálně během oslav narozenin svých dvou dětí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady