Chcete Martina Písaříka?

Chcete Martina Písaříka?

Co se nám podařilo natočit na zámku Karla Rodena a kdo má nejdražší auto v českém šoubyznysu?

Přehrát video


Hvězda Pojišťovny štěstí Alena Antalová exkluzivně promluvila o svém třetím těhotenství a také vysvětlila, proč nebude hrát v další řadě seriálu.

Roman Šebrle si za čtyřicet milionů postavil luxusní sportovní centrum. V podnikání se mu příliš nedařilo, a tak do svého podniku vzal kamaráda a bývalého desetibojaře Roberta Změlíka. Jak to všechno dopadlo?

Zpěvačka Petra Janů slaví se svým manželem Michalem Zelenkou třicet let od svatby. Jenže tohoto jubilea se málem nedočkala. Při jedné hádce ji totiž její cholerický manžel málem zabil. Co se tehdy vlastně stalo?

Kdo má v českém šoubyznysu nejdražší auta a kolik vlastně stojí?

Martin Písařík je díky jedné z hlavních rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě idolem mnoha žen. On však tu pravou pořád hledá. Proč? A podaří se mu najít lásku prostřednictvím Přísně tajné?

Náš paparazzi reportér Bruno se vydal na zámek herce Karla Rodena. Co se mu tam podařilo natočit? To uvidíte v jeho první velké reportáži...

Slavná popová zpěvačka se po osmi letech rozvádí. Co za krachem jejího manželství stojí? A kdo jí teď dělá náhradu místo manžela? Víme všechno.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady