JE TO VENKU! Pavel Callta promluvil o kouření marihuany. Jaká je pravda?

JE TO VENKU! Pavel Callta promluvil o kouření marihuany. Jaká je pravda?
Zdroj: Facebook official

Zpěvák Pavel Callta má svěží a sympatický hlas a není vůbec překvapením, že momentálně patří mezi největší hvězdy české popmusic. Nyní promluvil o kouření marihuany.

Pavel Callta z České Lípy má ve srovnání s jinými interprety populární hudby ohromnou výhodu - je totiž od rána do večera doslova vysmátý. Zamračeného ho lidé neznají, a jak už to tak bývá, hned z toho začaly vznikat pomluvy.
 

"O mě se tradovalo, že něco kouřím. Nějakou trávu nebo něco, protože jsem byl vždycky ráno v kantýně a vždycky jsem byl vysmátej," uvedl zpěvák. A také prozradil, jak je to ve skutečnosti. Z jakého důvodu úsměv z jeho tváře téměř nikdy nemizí?
 

To se dozvíte už ve čtvrtek večer na TV Nova. Ve 21.35 začíná exkluzivní magazín Prásk! Kromě reportáže, v níž hned několik hvězd showbyznysu hovoří o mýtech, které se o nich nebo o jiných tradují, uvidíte i uniklé intimní snímky slavných hereček nebo se dozvíte, kteří nejslavnější muži žijí s výrazně staršími ženami.
 

V exkluzivní reportáži o jednom z nejsledovanějších rozvodů poslední doby se podíváte do soukromí Jiřího Paroubka. Bývalý premiér se totiž konečně dočkal a strávil jeden celý víkend se svou dcerou Margaritou! Co spolu podnikli a proč Jiřího napadli bodyguardi jeho manželky Petry?
 

Dívejte se dnes večer na magazín Prásk!

 

Pavel Callta byl hostem exkluzivní talkshow Na baru! Co prozradil? Podívejte se zde!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Která oblíbená postava bude už brzy v ohrožení života?

Bitka o holku, odhalená tajemství i nečekané zvraty! Co se bude dít začátkem dubna?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady