Silvestr v divadle! Kam vyrazit, když nechcete sedět s chlebíčky před telkou?

Neláká vás vidina silvestrovské párty, na které alkohol teče proudem? Nechcete poslední večer roku trávit před televizí? Co takhle jednatřicátého prosince vyrazit do divadla?

Připravili jsme pro vás přehled představení, které vás poslední den roku pobaví víc než sklenka… lahev sektu.

Praha
Divadlo na Vinohradech – Člověk nikdy neví
Máte rádi klasické komedie? Vyrazte na brilantní a humorem jiskřící britskou konverzační komedii od autora slavného Pygmalionu a držitele Nobelovy ceny za literaturu Bernarda Shawa. Mimo Václava Vydry či Jaroslava Satoranského v ní uvidíte i tvář seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Sabinu Rojkovou.

Divadlo ABC – Vím, že víš, že vím...
Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět, vás pobaví na scéně pražského Divadla ABC. V hlavních rolích uvidíte Simonu Stašovou a Michala Dlouhého.

Divadlo Rokoko – Herečka sobotní noci
Hrdinkou nové komedie Davida Drábka, napsané Pavle Tomicové přímo na tělo, je žena s velkým dětským srdcem v dospělém těle, naivní a odvážná jako její milovaný vzor Pipi Dlouhá punčocha. Kromě Tomicové, kterou diváci TV Nova znají ze seriálu Ulice, se na jevišti Rokoka představí i Dana Batulková.

Hudební divadlo Karlín – Slunce, seno, jahody
Bláznivá letní komedie z jihočeských Hoštic podle filmu Zdeňka Trošky a Petra Markova z roku 1983 se dostala na divadelní prkna. Jak se jí ujal režisér Antonín Procházka, který do hlavních rolí obsadil Martina Písaříka, Romana Tomeše, Adélu Gondíkovou nebo Ivu Pazderkovou uvidíte na Silvestra od 15:00. 

Divadlo Bez zábradlí – Tři muži na špatné adrese
Komedii o tom, jak zachovat klid a neztratit hlavu tam, kde už nedává smysl nic, ve které uvidíte dřívějšího principála pražského Divadla Bez zábradlí Karla Heřmánka, si spolu s novoročním přípitkem užijete už od 17:00.

Divadlo Komedie – Lazarus
Milujete hudbu Davida Bowieho? Pak si nenechte ujít jeho komorní muzikál o samotě, naději a potřebě návratu, plný nesmrtelných hitů této mimořádné hudební osobnosti. V hlavní roli se alternují Ondřej Ruml a Igor Orozovič, ženské role ztvárňují Nina Horáková nebo Erika Stárková. 

Brno
Městské divadlo Brno – Pretty Woman
Romantická komedie podle stejnojmenného filmu, ve kterém exceluje Julia Roberts a Richard Gere, se představí divákům na první divadelní scéně v Brně. V hlavních rolích uvidíte i Hanu Holišovou, známou divákům Ulice jako Veroniku Maléřovou či z show Tvoje tvář má známý hlas.

Mahenovo divadlo – Večer tříkrálový – silvestrovský speciál

Oslavte Shakespearovou klasickou komedií konec roku 2022 a vyrazte se pobavit na třeskutě zábavnou inscenaci Večer tříkrálový! Připraven je pro vás přípitek, zábava i přání do nového roku.

Ostrava

Divadlo Antonína Dvořáka – Goldoni po Ostravsku

Děj inscenace Tomáše Svobody je zasazen do Ostravy, postavy mluví současným jazykem, navíc okořeněným krásami rozličných českých dialektů. Pokud si tedy chcete osvěžit hantec, víte kam na Silvestra vyrazit.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady