ZBÝVALY MI TŘI DNY! Zdravotní problémy Jana Hrušínského zkomplikovaly natáčení Řachandy!

Jana Hrušínského znají diváci hlavně z rolí princů, v pohádce Řachanda ale povýšil na krále! V rozhovoru prozradil hned několik zajímavostí o natáčení.

Pohádka nás přivádí do dvou sousedících království a představuje nám rozmazlenou princeznu Markétku (Denisa Pfauserová). A jak to tak bývá, v pravé pohádce nesmí chybět ani láska, a tak vchází princezně do cesty Kuba (Vladimír Polívka) a Matěj (Aleš Bílík). Nejsou to ale zrovna vzory poctivosti.

FOTO:  oficiální zdroj

Jana Hrušínského znají diváci hlavně z rolí princů, tentokrát si zahrál přímo krále. Nová role mu ale rozhodně nevadila. „Já myslím, že to je přirozená kontinuita. Kdo začíná jako princ, skončí jako král,“ odpověděl na otázku, jak se mu nová role hrála. Králové se podle něj hrají dobře.

FOTO:  oficiální zdroj

Ve výjimečnou pohádku doufá každý, Jan na druhou stranu dává přednost klasickému pohádkovému příběhu. Ten v Řachandě umocňují i působivé kostýmy. Připravit herce na natáčení nebylo zase tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

Galerie

Natáčení celé pohádky se dostalo do velkých problémů, když měl Jan Hrušínský zdravotní komplikace a musel do nemocnice. Jak se to nakonec vyřešilo? Podívejte se na rozhovor!

Sledujte pohádku Řachanda již tuto sobotu 25. 3. 2017 ve 20:15 na Nova.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tohle nikde neuvidíte: Triky maskérů z nové pohádky Řachanda! Poznáváte známou herečku?

Princezna z Řachandy a její gumový obličej! Jaký předvedla nám?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady