Lepší tělo podle slavných! Jaká tajemství znají Adele, Jitka Smutná nebo Anežka Rusevová?

Pokud hledáte motivaci ke změně životního stylu, přinášíme tipy od známých osobností, kterým se podařilo zhubnout větší množství kilogramů. Úprava životosprávy pomohla Anežce Rusevové, Jitce Smutné, Rebel Wilson, Pavle Tomicové a také zpěvačce Adele. Podívejte se na jejich proměny!

Většina hereček a zpěvaček, kterým se podařilo zhubnout, překvapivě uvádí, že hlavní motivací ke změně nebyla touha po štíhlejším pase, ale po zdraví. Pro většinu z nich totiž zdravý životní styl není jen způsobem, jak docílit nižšího čísla na váze – jednoduše se chtějí cítit lépe. Díky čemu se jim nakonec podařilo zhubnout?

​Anežka Rusevová 

​Anežce zafungovala nízkosacharidová dieta, ale doporučuje se nejdříve poradit s odborníkem. Ona samotná vyhledala pomoc nutriční terapeutky, která jí nastavila nízkosacharidovou dietu tak, aby u ní netrpěla a rychle si na ni zvykla. Celkem se Anežce Rusevové podařilo zhubnut 20 kg, které si nikdy nepřeje získat zpátky.

Galerie

Na sociálních sítích se svěřila: „Mám pocit, jako bych s těmi 20 ztracenými kily omládla o 20 let! (nojono, vrásky a šediny asi nezastavím, ale kašlu na ně!) PS: Vždy je dobré se o hubnutí poradit a zjistit, co vaše tělo potřebuje! Co funguje mně, nemusí fungovat u vás!“

​Pavla Tomicová 

​Herečce, která dlouhodobě hrála v seriálu Ulice, se podařilo změnit postavu hned několikrát. Aktuálně vypadá opravdu skvěle. Na premiéře svého posledního filmu byla jedním z nejdrobnějších členů štábu a velmi jí to slušelo. Není to ale poprvé, co se jí podařilo upravit životní styl, několikrát zhubla a zase přibrala už během svého působení v Ulici. A co že jí nakonec pomohlo? Pravidelná strava! Zní to jednoduše, že? Díky tomu se jí prý podařilo letos zhubnout už 35 kg.

Jitka Smutná 

​Představitelce Marie z Ulice, Blančiny matky, se letos podařilo zhubnout už 15 kg. Rozhodla se hubnout především kvůli svému zdraví. Na rehabilitaci zjistila, že už pro ni není tak snadné se samostatně pohybovat, a požádala o radu s hubnutím doktorku. Lékaři jí pomohli zejména v oblasti jídelníčku, který se skládá primárně ze zeleniny a z bílkovin, vyhýbá se sacharidům. Pro Jitku bylo důležité zejména to, aby se cítila lépe a předešla zdravotním problémům, což se jí také podařilo. „Když zhubnete, je to jako byste odložila velký batoh,“ říká. A ke všemu nyní vypadá opravdu skvěle.

​Adele

Zpěvačka na sobě po krušném období celkově zapracovala a cítí se díky tomu skvěle jak po fyzické, tak po psychické stránce. Britskému Vogue svěřila: „Bylo to kvůli mé úzkosti, když jsem cvičila, cítila jsem se lépe." Zpěvačka také uvedla, že „nikdy nešlo o to zhubnout, vždycky šlo o to, abych se stala odolnější a také jsem se snažila zbavit závislosti na telefonu.“ ​Adele dlouhodobě řešila také své psychické zdraví. „Říkala jsem si, že když dokážu fyzicky posílit své tělo, pak možná jednoho dne dokážu fyzicky posílit i své emoce a mysl.“ 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

​Rebel Wilson

​Extrémní proměna se podařila také komičce a herečce Rebel Wilson, která si v minulém roce naordinovala rok zdraví a péče o sebe. Což se vůbec nelíbilo produkcím, které ji právě kvůli její váze obsazovaly do rolí komických postav při těle. „Bylo to nepříjemné, snažíte se o změnu a uzdravit se a oni vám v tom brání pro peníze,“ řekla v rozhovoru pro BBC News.

Aby shodila nechtěný tělesný tuk, vydala se za lékařem, který jí poradil ten nejjednodušší lék, kterým je chůze. Není nutné, aby se jednalo o rychlou chůzi ani aby byla do kopce, poradil jí, aby chodila minimálně jednu hodinu denně, což na ni bude mít neskutečně pozitivní vliv.

​Rebel se díky chůzi podařilo nejen redukovat svou tělesnou hmotnost, ale také se zbavit emočního přejídání, kterým dlouhodobě trpěla. „Pochopila jsem, že sednout si každý večer a jíst zmrzlinu prostě není zdravé a nepotřebuji to.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rebel Wilson (@rebelwilson)

​Ve videu ze srpna 2022 výše se podívejte na rozhovor s Anežkou Rusevovou.

Zavzpomínejte na starší díly Ulice. Celé série jsou na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady