CO FILMAŘŮM UNIKLO? Těchto 6 filmových chyb najdete v komedii Pařba na třetí! Všimli jste si jich někdy?

CO FILMAŘŮM UNIKLO? Těchto 6 filmových chyb najdete v komedii Pařba na třetí! Všimli jste si jich někdy?
Zdroj: Oficiální zdroj

Po úspěšném prvním díle se filmaři rozhodli v natáčení šílených dobrodružství party přátel pokračovat. Ale dopustili se několika výrazných chyb. Tady jsou ty největší!

Už dva roky žijí Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán. Poslední zprávy o magnetu na pohromy Lesliem Chowovi (Ken Jeong) mluvily o tom, že byl uvržen do thajského vězení, a tak teď, když jim zmizel ze života a kluci se vzpamatovali z nočních toulek pochybnými čtvrtěmi Las Vegas v drogovém opojení, z únosu, střelby a pronásledování drogovými gangstery v Bangkoku.

FOTO:  Oficiální zdroj

Jediný nespokojený člen Vlčí smečky je Alan (Zach Galifianakis). Přátelé se rozhodnou mu pomoci tím, že ho vezmou do specializovaného sanatoria. To ale znamená, vydat se na další cestu, na cestu plnou nečekaných a mnohdy drsných překvapení. Série únosů, hon za záchranou kamaráda a opět nemalé množství alkoholu, smíchu a strachu! To je třetí pokračování Pařby ve Vegas, tentokrát s názvem Pařba na třetí.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

TYTO CHYBY FILMAŘŮM UNIKLY:

1. V úvodní scéně, kdy Alan (Zach Galifianakis) jede s žirafou ve "vozíku" po dálnici, u mostu přijde žirafa o hlavu. O něco dříve je však vidět, že jeden most už minuli, aniž by žirafa přišla k úhoně.

2. Chowovi se podaří z revolveru na šes ran, vystřelit sedmkrát.

3. Když má Cassandra (Melissa McCarthy) lízátko od Alana, je slyšet, jak jej rozkousne. V dalším záběru ho ale vyndá z pusy celé.

Galerie

4. Na konci filmu, když má Stu (Ed Helms) zvětšená prsa, by na nich měla být patrná opuchnutí a jizva. Prsa jsou však v naprostém pořádku.

5. Při scéně, kdy Alan v obchodě s hudebními nástroji shodí na zem pouze kytaru, sbírá poté o jeden hudební nástroj více.

6. Když Chow ukradne 21 milionů ve zlatě, naloží celý poklad úplně sám. To ale není možné, protože váha zlata za takové peníze by byla téměř 500 kilogramů!

FOTO:  Oficiální zdroj

Oblíbená parta se musí se vrátit tam, kde to všechno začalo - do Las Vegas. Tak či onak, všechno končí právě tady. Nebo začíná?

Na bláznivou komedii Pařba na třetí se dívejte už dnes od 22:20 na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady