Sexuální přiznání hvězd! Kdo má perverzní představy a komu přinesla role mnoho partnerů?

I slavné celebrity jsou pouze lidé a rádi si užívají života stejně jako všichni ostatní smrtelníci. S tím neodmyslitelně souvisí i sexuální život, o kterém se občas některá z hvězd rozpovídá. Ačkoliv někdy je těch detailů až příliš a fanoušci pak často zůstávají v nevěřícném úžasu.

Z některých hereček a zpěvaček se přiznání sypou zkrátka sama od sebe. Přinášíme vám ta nejpikantnější z nich! Kdo přišel o panenství v 21 letech? A kdo má velmi perverzní představy?

Drew Barrymore

Není žádným tajemstvím, že to herečka Drew Barrymore uměla v mládí pořádně rozjet. V reality show Jak se staví sex room se v listopadu svěřila s tím, že i když už jsou ty doby dávno pryč, v její mysli se neustále odehrávají všemožné představy. „Jsem oplzlý pták, ale jen v koutcích své mysli, kde to nikdy neřeknu a je to jen pro mě,“ řekla napřímo hvězda Charlieho andílků, kterou citoval časopis US Weekly. „Dokážu pochopit určité perverzní věci. Vyzkoušela jsem totiž už všechno. Dělala jsem všechno, proto jsem teď tak nudná,“ dodala na vysvětlenou.

FOTO:  Profimedia

Hailey Bieber

Nahlédnout do ložnice Bieberových nechala Hailey fanoušky v podcastu Call Her Daddy. Nejen, že prozradila svou nejoblíbenější sexuální polohu, ale také otevřeně řekla, že by pravděpodobně s manželem nikdy nešla do trojky. „Tvrdě jsme pracovali na tom, abychom byli v prostoru, ve kterém jsme teď a důvěřovali si. Je mezi námi tak krásná důvěra a pouto, že si nemyslím, že by mi to bylo příjemné. Nebo jemu, když už na to přijde,“ přiznala Hailey, jejíž vyjádření citoval časopis US Weekly.

FOTO:  Profimedia

Miley Cyrus

Podcast Call Her Daddy rozpovídal i zpěvačku Miley Cyrus. Ne, že by do té doby tyhle věci nějak tajila. Podle svých slov „nešla s mužem až do 16 let“. A když už se to stalo, nakonec si prý toho chlapa vzala, čímž jasně odkázala na herce Liama Hemswortha. S děvčaty jí to ale šlo o něco lépe – randila s nimi totiž už od 11 let.

FOTO:  Profimedia

Courteney Cox

Zato herečka Courteney Cox, kterou všichni znají jako Monicu z Přátel, byla v mládí o dost zdrženlivější. O své panenství přišla prý až v 21 letech. Její matka s ní o takových věcech vůbec nemluvila, takže dlouho neměla moc tušení, co to vlastně obnáší. „Asi bych to neměla říkat, ale řeknu to. Do svých 21 let jsem byla panna. Na to můžeme být hrdí,“ přiznala se v Late Late Show Jamese Cordena. Toto její vyjádření přinesl časopis US Weekly.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj

Jennifer Coolidge

Díky sérii Prci, prci, prcičky se stala Jennifer Coolidge sexsymbolem pro mnoho mužů. Herečka nedávno prozradila, že role Stiflerovy matky jí přinesla nejen popularitu, ale také velké množství sexuálních zážitků. „Z natáčení toho filmu jsem měla hodně výhod. Myslím tím, že bylo asi tak 200 lidí, se kterými bych se jinak nikdy nevyspala,“ řekla před časem pro Variety, který citoval časopis US Weekly.

FOTO:  Nova.cz

Angelina Jolie

O sexu se nebála promluvit ani hollywoodská hvězda Angelina Jolie. Konkrétně se vyjádřila k tomu, jak tuto činnost ovlivní těhotenství. Když v roce 2008 čekala dvojčata Knoxe a Vivienne, její sexuální život s Bradem Pittem byl prý o dost kreativnější a užili si spolu hodně zábavy.

FOTO:  Profimedia

Cameron Diaz

Když dostala herečka Cameron Diaz otázku, jak si stále udržuje mladistvý vzhled, měla na to jasnou odpověď. „Myslím, že je to cvičení, zdravá strava, hodně vody, smíchu a sexu. Ano, sexu! Ten jako lidé potřebujeme. Je to zdravé a přirozené, od toho tu jsme!“ citoval její slova v rozhovoru pro Vogue časopis US Weekly.

FOTO:  Profimedia

Populární seriál Přátelé sledujte každý den na Nova Fun.

Herečky Drew Barrymore, Angelinu Jolie a Cameron Diaz sledujte ve filmech na Voyo!

Sdílet
  • #Brad Pitt
  • #Angelina Jolie
  • #Cameron Diaz
  • #Courteney Cox
  • #Drew Barrymore
  • #Jennifer Coolidge
  • #Liam Hemsworth

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady