VELKÁ ANKETA: Legendární Standa Hložek, ohnivá Debbi nebo swingový zpěvák? Čí vystoupení vás dostalo?

VELKÁ ANKETA: Legendární Standa Hložek, ohnivá Debbi nebo swingový zpěvák? Čí vystoupení vás dostalo?
Zdroj: TV Nova

Žebříček patnácti nejlepších duetů, které v sobotní Chart Show bodovaly, rozvlnil i hvězdné hosty. A co teprve jednotlivá vystoupení! Která se vám líbilo nejvíc. Rozhodněte!

Nejlepším duetům se věnoval moderátor Libor Bouček spolu se svými hvězdnými hosty. Po jeho boku usedla krásná topmodelka Simona Krainová, světoznámý choreograf Yemi A.D. a zpěvák Marek Ztracený.

Zdroj: TV Nova

Legendární píseň Holky z naší školky zazpíval Standa Hložek, rytmickou pecku Ležím v tvé blízkosti duo Lipo a Debbi. Originálu od Franka a Nancy Sinatry se pak ujali Jan Smigmator - swingový zpěvák a muzikálová diva Dasha.

Zdroj: TV Nova

Mimo to mohli fanoušci vidět, jak slavná čtverka v podání dvojic Krainová-Bouček a Yemi-Ztracený, připravují palačinky. Společné vaření se zvrhlo ve šlehačkovou bitvu, která silně ohrozila průběh natáčení. Libor Bouček totiž dostal zásah porcí šlehačky, takže měli asistenti produkce co dělat, aby mu oblek vyčistili a natáčení mohlo pokračovat.

Zdroj: TV Nova

Večer plný nejlepších duetů, našlehaná porce zábavy a vtipných momentů - to byl čtvrtý díl Chart Show. Příští sobotu se fanoušci tohoto zábavného pořadu mohou těšit na Love Songs - tedy zamilované hity.

FOTO:  TV Nova

HLASUJTE V ANKETĚ a rozhodněte, které vystoupení bylo nejlepší!NEPŘEHLÉDNĚTE:

TYTO DUETY BODOVALY! Které písně se dostaly do žebříčku Chart Show?

POPRASK V CHART SHOW: Kvůli Yemimu se muselo zastavit natáčení. Marek Ztracený prozradil, proč!

Sdílet

Nejnovější videa

Články