TOP 4: I nejlepší film o Batmanovi má chyby. Všimli jste si jich také?

TOP 4: I nejlepší film o Batmanovi má chyby. Všimli jste si jich také?
Zdroj: oficiální zdroj

Když uznávaný režisér Christopher Nolan natočil film Batman začíná, nikdo dílu moc nevěřil. Před dvanácti lety nebyly komiksové kousky takovým hitem, jako tomu je dnes. Ale opak byl pravdou.

V současnosti se může s Christopherem Nolanem rovnat málokterý režisér. Každý jeho film je událostí a recenzenti si ho nemohou vynachválit. Insomnie, Dokonalý trik, Počátek, Interstellar. To jsou jen některé jeho hity. Ale ještě o něco dřív přišla komiksová podívaná Batman začíná s Christian Balem v hlavní roli.
 

Nolan si díky svému umu dokázal naklonit velké producenty, kteří mu rádi ukáží štědrou ruku. A za zlom v jeho kariéře se považuje právě film Batman začíná, kde ukázal, že dokáže nově a nápaditě zpracovat i hodně ohranná témata. Ale i takovému režisérskému esu uniklo pár chyb, které se ve filmu vyskytují.


Galerie


 

Chyby ve filmu:

- Ve scéně, kdy při jízdě s Rachel (Katie Holmes) strhne Bruce (Christian Bale) volant do špinavých uliček, je ještě světlo. Při průjezdu špinavými uličkami je však najednout tma.
 

- Ve scéně v závěru filmu, kdy v autě Alfred (Michael Caine) dává Bruceovi (Christian Bale) noviny, je vidět, že ručička tachometru je na nule. Tedy, že auto nejede, ačkoliv by mělo.
 

- Ve scéně, kde Bruce (Christian Bale) zavalí trám z jeho hořícího domu, trám v jednom záběru hoří a v dalším nikoliv.
 

- U propouštěcího soudu s Chillem (Richard Brake), si zločinec sedne. Pak soudce vyzve Bruce (Christian Bale), aby něco řekl, přičemž je možné vidět, že Chill opět stojí, aniž by předtím vstával.
 

Dokážete si těchto chyb všimnou i vy? Můžete si to vyzkoušet již v neděli 12. března. Batman začíná sledujte ve 20.00 na programu Nova Cinema.

Sdílet

Nejnovější videa

Články