NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ KLÁRY SLÁMOVÉ: Který případ byl nejlepší? Hlasujte v anketě!

NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ KLÁRY SLÁMOVÉ: Který případ byl nejlepší? Hlasujte v anketě!
Zdroj: TV Nova

Případy, které musela soudkyně Klára Slámová v novém pořadu řešit, nebyly vůbec jednoduché. Který se vám líbil nejvíc? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

PRVNÍ DÍL - MANŽEL MĚ CHCE ZABÍT

V prvním díle Klára Slámová vyslechla příběh manželského páru, v němž došlo k pokusu o vraždu. Ona tvrdí, že se jí manžel chce zbavit, bojí se o svůj život a chce se nechat rozvést. To on ale razantně odmítá a adrenalinové akce, do kterých manželku aktivně zapojuje, prý naopak vymýšlí za účelem oživení jejich vztahu. Přiznává, že ji párkrát svými bláznivými aktivitami dostal do nebezpečných situací, ale pokaždé na jejich pozadí byla legrace.

FOTO:  TV Nova

DRUHÝ DÍL - DVOJKA K POHLEDÁNÍ

K soudkyni Slámové se dostal komplikovaný případ milostného mnohoúhelníku. Je to trojúhelník? Čtyřúhelník? Nebo je vše úplně jinak? Navrhovatelka chce rozvod, protože je jí manžel údajně nevěrný. Dokonce má svědkyni, která prohlásí, že s ním měla aféru! Manžel ale toto tvrzení rázně odmítá a zdůrazňuje, že svou ženu miluje. Jak se ukáže, v manželství jsou i jiné problémy. Například nečekaný manželčin milenec!

FOTO:  TV Nova

TŘETÍ DÍL - TO PRASE!

Alois se chce rozvést , protože jim domácí prase ničí manželství. Nikola totiž chtěla domácí zvířátko a protože on je alergický na psy a ona zase na kočky, koupilsa si do bytu prasátko. To mělo být původně malého vzrůstku, ale v současnosti má 150 kilogramů. Alois je ze zvířete na nervy a popisuje nejrůznější trampoty, Nikola ho obviňuje z toho, že je bezcitný. Prvním svědkem je jejich soused Karel. Ten tvrdí, že prase je velmi hlučné a navíc si sousedi stěžují na zápach. Uspořádat sousedskou zabíjačku by podle něj bylo řešením! Druhým svědkem je Markéta - matka odpůrkyně, která se prasete zastává.

FOTO:  TV Nova

ČTVRTÝ DÍL - BYLA O VÍKENDU S MÝM BRATREM

Navrhovatel obviňuje svoji ženu, že má aféru s jeho bratrem. Ona to ale rázně odmítá a tvrdí, že její manžel je paranoidní a se svým bratrem mají spor ještě ze školy, kdy její manžel přebral bratrovi tehdejší přítelkyni. Myslí si, že mu teď chce pomstít na manželce. Manžel si najal soukromého detektiva, který připustil aféru, bratr navrhovatele ale obvinění popírá a záleží mu na tom, aby se s bratrem usmířili.

FOTO:  TV Nova

PÁTÝ DÍL - SESTRY V AKCI

Příběh milostného trojúhelníku, na jehož stranách stojí dvě sestry. Alena je přesvědčená, že její manžel Zdeněk má minimálně dvouletý poměr s její sestrou Dášou. On toto tvrzení ale odmítá a rozvádět se nechce. Oporou mu má být právě Dáša, která má manželčino podezření vyvrátit. Před soudem ale změní svědectví a dosvědčí, že s ním má aféru už pár let. Právnímu zástupci Zdeňka se ji však podaří nachytat při lži.

Který z případů, které soudkyně Klára Slámová v uplynulém týdnu řešila, se vám líbil nejvíc? HLASUJTE V ANKETĚ!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SOUDY KLÁRY SLÁMOVÉ: Zvládla to! Nekompromisní soudkyně prozradila, co pro ni bylo při natáčení nejtěžší

VIDEO: PRVNÍ ZÁBĚRY z nové show Soudy Kláry Slámové. Na obrazovkách se objeví už v pondělí!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady