JAK TO MAJÍ V SOUKROMÍ? Zpěvačka Debbi promluvila o vztahu s rapperem Lipem

V sobotním díle Chart Show, který se bude věnovat nejlepším duetům, vystoupí i dvojice, která má na kontě samé zamilované songy. Takže logicky nemuselo zůstat jen u zpívání.

V sobotu 11. 3. se diváci TV Nova mohou těšit na další díl zábavného pořadu Chart Show. Libor Bouček bude tentokrát se svými hosty hodnotit ty nejlepší duety minulosti i současnosti. Pozvání přijal slavný choreograf Yemi A.D., topmodelka Simona Krainová a zpěvák Marek Ztracený, pod jehož sexy pohledem taje nejedno fanynkovské srdce.

FOTO:  TV Nova

Na podiu vystoupí český zpěvák Standa Hložek se svým legendárním hitem Holky z naší školky. Píseň, kterou zpívala dvojice Hložek-Kotwald, je i po letech velmi oblíbená napříč všemi věkovými generacemi.

FOTO:  TV Nova

Ale to zdaleka není všechno, co diváky v sobotu čeká. Pozvání do Chart Show přijala i dvojice Debbi a Lipo, kteří vystoupí s hitem Ležím v tvé blízkosti. Po zamilovaném songu Štěstí, je to další pecka této mladé dvojky. Ve vzduchu tedy doslova visí otázka, jestli během nahrávání písní nepřeskočila jiskra?

FOTO:  TV Nova

Podívejte se na video, ve kterém Debbi o raperovi Lipovi mluví. Společně vystoupí v Chart Show už v sobotu 13. 3. Nenechte si jejich duet Ležím v tvé blízkosti ujít.

ČTĚTE TAKÉ:

SVĚTOVÝ CHOREOGRAF v Chart Show! Jaké pohyby naučí Libora Boučka?

ZPĚT DO OSMDESÁTEK: V Chart Show vystoupí český zpěvák s hitem, který zná celý národ!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady