ZPĚT DO OSMDESÁTEK: V Chart Show vystoupí český zpěvák s hitem, který zná celý národ!

ZPĚT DO OSMDESÁTEK: V Chart Show vystoupí český zpěvák s hitem, který zná celý národ!
Zdroj: TV Nova

Zábavný pořad Chart Show se bude už v sobotu věnovat těm nejlepším duetům! Diváci tak budu moci zavzpomínat na hity, které vznikly několik let zpátky, zároveň ale také na novější duety. Na koho se můžete těšit? Toto legendární duo si jistě pamatujete!

Moderátor Libor Bouček bude mít v hudebním pořadu Chart Show opět plno! Přijetí pozvalo několik slavných hostů, kteří budou vzpomínat na ty nejlepší duety minulosti i současnosti. V sobotu tak na obrazovkách TV Nova diváci uvidí slavného českého choreografa Yemiho A.D., kterého si pro spolupráci vybrala hollywoodská star Kanye West.

FOTO:  TV Nova

Zpěváka, který svou účast v show potvrdil, určitě dobře znáte. Jeho nejznámější písěň si v osmdesátých letech zpívali lidé napříč všemi generacemi. Společně s Petrem Kotvaldem tvořil pěveckou dvojici, na jejíž šlágr Holky z naší školky tančili malí, velcí, mladší i starší ročníky.

FOTO:  TV Nova

Český zpěvák Standa Hložek to v Chart Show rozbalí jako zamlada – a ani hvězdné hosty nenechá známá píseň v klidu. Jaké další osobnosti v pořadu vystoupí? Exkluzivní odhalování pokračuje!

FOTO:  TV Nova

Sledujte stránky Chart Show ZDE a mějte tak neustále přístup k novinkám z prostředí tohoto hudebního pořadu.

ČTĚTE TAKÉ:

SVĚTOVÝ CHOREOGRAF v Chart Show! Jaké pohyby naučí Libora Boučka?

CHART SHOW: Vondráčková, Černocká nebo Marková? Rozhodnout můžete i vy!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady