Zemřela Kirstie Alley. Hvězda Kdopak to mluví podlehla rakovině

Filmový svět obletěla zpráva o úmrtí herečky Kirstie Alley, známé z oblíbené trilogie Kdopak to mluví, kde si zahrála s Johnem Travoltou. O hereččině úmrtí informovaly její dvě dcery. Prohrála krátký boj s rakovinou.

„S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela po boji s rakovinou, která byla teprve nedávno objevena,“ citovala dcery True a Lillie americká televize CNN.

Oblíbená trilogie

Herečka Kirstie Alley si získala fanoušky americkým sitcomem Na zdraví z roku 1987, ve kterém ztvárnila postavu Rebeccy. Za roli získala cenu Emmy i Zlatý Glóbus. V roce 1989 získala roli ve filmu Kdopak to mluví, kde si zahrála po boku Johna Travolty. Snímek měl takový úspěch, že se dočkal dvou pokračování.

Travolta poslal herečce dojemný vzkaz do nebe: „Kirstie byla jedním z nejzvláštnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě Kirstie. Vím, že se ještě někdy uvidíme,“ napsal na Instagram.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta)

Rodina

Herečka byla dvakrát vdaná. V roce 1970 si vzala za manžela Boba Alley, se kterým se rozvedla o sedm let později. V roce 1983 si vzala Parkera Stevensona. Spolu adoptovali dcery True a Lillie. Manželství skončilo v roce 1997.

Galerie

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady