• TV Nova
  • CHART SHOW: Vondráčková, Černocká nebo Marková? Rozhodnout můžete i vy!

CHART SHOW: Vondráčková, Černocká nebo Marková? Rozhodnout můžete i vy!

CHART SHOW: Vondráčková, Černocká nebo Marková? Rozhodnout můžete i vy!
Zdroj: TV Nova

Ty nejznámější, nejoblíbenější, zkrátka nejlepší filmové hity jste mohli slyšet v dalším díle zábavného pořadu Cart Show. Pořadí v žebříčku už znáte, ohodnoťte i jednotlivá vystoupení!

Tři hvězdy hudební scény vystoupily v sobotu v zábavném pořadu Chart Show. Legendární zpěvačka Helena Vondráčková se svým Sladkým mámením zvedla ze židle i hvězdné hosty – Danu Morávkovou, Marka Vašuta, posledním byl Miroslav Hrabě. Společně si totiž na slavný hit zatančili neméně slavný tanec, který k němu neodmyslitelně patří.

FOTO:  TV Nova

Petra Černocká zase rozvlnila milovníky pohádkové Saxany s písní z filmu Dívka na koštěti. S několika tanečnicemi pak vyšvihla přímo magickou choreografii s košťaty za svitu měsíce. Slavnou trojici pak uzavřela muzikálová matadorka Šárka Marková s něžným hitem ŠŠŠ.

FOTO:  TV Nova

Která z dam podle vás předvedla to nejlepší vystoupení v Chart Show? Hlasujte v anketě!

FOTO:  TV Nova

Na další díl zábavného pořadu Chart Show se můžete těšit opět sobotu ve 20:20 na Nově. Libor Bouček si pozve slavné tváře, aby spolu s ním a Martinem Hrdinkou debatovali nad známými písněmi.

ČTĚTE TAKÉ:

Z Chart Show: Které české filmové hity bouraly žebříček hitparád? Hlasujte o ten nejlepší!

Zákulisí CHART SHOW: Jak probíhalo natáčení s Helenou Vondráčkovou a do koho byla platonicky zamilovanná Dana Morávková?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady