• TV Nova
  • Zakázaná masturbace, láska k robotům, apokalypsa i Král Šumavy. Novinky týdne na Voyo!

Zakázaná masturbace, láska k robotům, apokalypsa i Král Šumavy. Novinky týdne na Voyo!

S Voyo na věky zalezem do deky! Adventní nálada přeje lenošení všeho druhu. Nejlépe se ale tráví s ovladačem po boku. Užijte si nadílku novinek, které už tento týden dorazí na Voyo.

Finále Masterchefa se blíží a pořádne to vře i v kotli FIFA. Čím si zpříjemnit chvilky v mezičase? Vybírat můžete z akce, nezávislé tvorby, ale také origininální produkce Voyo!

Problémissky

Sbalte si kufry a odcestujte s námi na soutěž Miss World do Londýna v roce 1970. I když si tehdy všechny finalistky svorně přály světový mír, tento ročník rozhodně mírumilovný nebyl. Velký rozruch budila nejen účast dvou jihoafrických žen, ale také protesty feministických aktivistek v čele se Sally Alexander (Keira Knightley). Ty se dokonce pokusily narušit ceremoniál v přímém přenosu. 

​​Cynismus, humor i nadhled, to je něco, co britským tvůrcům zkrátka jde. Užijte si povedený kousek založený na skutečných událostech, které vás donutí zamyslet se, co všechno se skrývá za uhlazenými křivkami 90–60–90.

Boží pokušení

Ruce na peřinu, Bůh se dívá! Šestnáctiletá dívka Alice (Natalia Dyer) je slušná katolická dívka vychovávaná na pobožném středozápadě USA. Díky všudypřítomným křížům i studiu Bible moc dobře ví, že jsou mastrubace i chtíč smrtelnými hříchy. Jenže internet a choutky náctiletých Alici nakonec přemohou a ona nemůže jinak, než se utápět v pocitu vlastní viny. Ta bude o to horší, když s ní začne flirtovat její pohledný vrstevník.

​​Boží pokušení je povedený teenagerovský film, který vás vtáhne pod deku nultých let a humornými situacemi vás pošle na samý vrchol blaha.

Zoe

Láska s příchutí syntetiky? Milostný příběh Cola (Ewana McGregora) a Zoe (Léi Seydoux) vás zavede do společnosti vyrábějící „syntetické partnery”. Blízcí kolegové spolu mají tajný poměr. Když jejich aférka praskne, vyzradí robot Ash v záchvatu žárlivosti tajemství – Zoe není lidská bytost, ale robotka vytvořená společností. Zvládnou se oba vyrovnat se stigmatem společnosti, která vztahy lidí a robotů neuznává?

FOTO:  TV Nova

​S technologiemi trávíme větší než malé množství času. Proč se tedy naplno neponořit i do lásky androida a člověka? S tvářemi dvou evropských hvězd to půjde více než snadno.

Už 9. prosince: Král Šumavy

Dlouho očekávaný projekt Davida Ondříčka (režiséra Samotářů, Šeptej či Zátopka) konečně spatří světlo obrazovek i monitorů. Minisérie z produkce Voyo originál vám poprvé v historii ukáže skutečný příběh legendárního Josefa Hasila, který v době stalinistického režimu pomohl ilegálně přejít hranice desítkám lidí.

​Dechberoucí příběh si můžete užít už v pátek 9. prosince exkluzivně pouze na Voyo.

Už 10. prosince: Světlo mého života

Před deseti lety zasáhl svět neznámý virus, který téměř vyhladil ženskou populaci. Ženy a dívky, které přežily, nyní musí přebývat jen na speciálně vyhrazených místech. Caleb (Casey Affleck) měl podle těchto pravidel odevzdat do systému i svou roční dceru. Místo toho ji ale vydává za chlapce a putuje s ní z místa na místo.

FOTO:  TV Nova

​Apokalyptický snímek ukazuje sílu otcovské lásky, ve které vás zaujme nejen skvělá kamera, ale také úžasný výkon desetileté Anny Pniowsky.

Soutěže krásy, zakázaná masturbace, robotí láska nebo přestřelky na československých hranicích? Ať už tento týden rozhodnete pro jakýkoliv film, nabídka Voyo tu bude jen pro vás!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady