Britney Spears si vzala Britney Spears. Proč by tenhle sňatek mohl být konečně trefa?

Britney Spears druhého prosince slaví jednačtyřicáté narozeniny. To ale není zdaleka všechno. Oblíbená zpěvačka si den zpestřila ještě o něco víc. A to svatebními šaty. Co se stalo?

Britney Spears už vdaná je. A to za modela a herce Sama Asghariho, kterého si vzala začátkem června tohoto roku. Svatba to byla velkolepá, ale nyní se zpěvačka rozhodla vzít si ještě někoho. A to sebe. Jaký to má důvod? Britney se k tomu vyjádřila jednoznačně: „Ano…vdala jsem se sama za sebe. Nudila jsem se a líbil se mi můj závoj, a tak jsem si řekla: ‚JE TO ŠÍLENSTVÍ??? NEBO NA TOM NĚCO JE?‘“ Své fanoušky však ujistila, že se svým manželem zůstává.

FOTO:  Profimedia

Dítě na cestě?

Britney Spears přidala i fotografii, kde se drží rukama za břicho. To vyvolalo celou řadu reakcí. Čeká snad dítě?  Všechno ale není takové, jaké se zdá. Podle slov samotné Britney má břicho jen nafouklé. A ani nechápe, proč se za něj chytila. 

Opatrovnictví, nahé fotky a složité vztahy: Proč Britney Spears už několik měsíců neviděla své děti?
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Channel 8 (@britneyspears)

Svoboda

Britney neměla úplně jednoduchý život. Například teprve nedávno se přestaly řešit soudní spory s jejím otcem o opatrovnictví. I když je Britney konečně volná, někteří její fanoušci si to nemyslí. Mnozí jí píšou komentáře v tomto stylu: „Jsi volná? Pokud jsi v potížích, zveřejni fotku v červeném!“ Nebo takhle: „Můžete ji jít někdo zkontrolovat? Může někdo potvrdit, že je v pořádku?“ Případně takhle: „Nemyslím si, že to je Britney. Stále je jako ve vězení.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Channel 8 (@britneyspears)

Na dokument Osvoboďtě Britney Spears se podívejte na Voyo.

Na Voyo najdete i dokument Britney Spears: Život pod dohledem.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady