Žádný červený koberec ani sociální sítě: Jak vychovává Julia Roberts své tři děti?

Sympatickou herečku Julii Roberts znají diváci z mnoha filmových rolí. O jejím soukromém životě se toho ale ví poměrně málo. Nedávno její dvojčata oslavila osmnácté narozeniny. Při této příležitosti se podělila se svými fanoušky na sociálních sítích o dojemnou fotku z jejich dětství.

I když už dávno nehraje pouze romantické hrdinky toužící po lásce, v roli matky ji diváci zase tak často nepotkávají. Přitom má s kameramanem Danielem Moderem hned tři děti – již zmíněná osmnáctiletá dvojčata (jmenují se Phinnaeus a Hazel a patnáctiletého Henryho.

Vzkaz k narozeninám

Na vzácné fotce, kterou přidala v pondělí na Instagram, drží v kuchyni jedno dítě láskyplně v náručí, zatímco druhé je v obležení hraček. Výstižně k tomu napsala jen číslovku osmnáct a vzkaz: „Miluji vás.“ Podobný příspěvek sdílela už před rokem. „Sedmnáct nejsladších let života,“ připsala tehdy k fotce, na které je zblízka zachycena s dvěma miminky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Julia Roberts (@juliaroberts)

Obavy z rodičovství

V nedávném rozhovoru v pořadu Today, který citoval časopis People, ale přiznala, že rodičovství je pro ni, stejně jako asi pro každého rodiče, každodenní výzvou. Někdy se obává toho, že udělá nějakou chybu ve výchově. A někdy svým dětem zkrátka řekla: „Dneska já jako máma? Můžeme to prostě vyškrtnout, protože jsem to zkazila?“ Prozradila také, že je ráda za správné načasování věcí v životě. S manželem si pořídili děti až v době, kdy na to byli oba skutečně připravení.

FOTO:  Profimedia

Mimo záři reflektorů

Ačkoliv je herečka sama neustále v záři reflektorů, své děti se snaží držet mimo ně. Na sociální sítě s nimi obvykle nepřidává žádné fotky a nedoprovází ji ani na červeném koberci při nejrůznějších akcích.

Zákaz sociálních sítí

V rozhovoru pro noviny The Sun, který citoval magazín HELLO! dokonce uvedla: „Je zajímavé snažit se vychovávat děti v dnešní době, protože je to všechno tak nové – ten tlak, všechny ty prostředky, zkrátka mít svět takhle v hrsti.“ Od sociálních sítí se děti snaží držet dál také kvůli tomu, že nechápe, k čemu by jim teď byly platné. To se ale možná už brzy změní, přece jenom její dvojčata právě dosáhla osmnácti let, takže není jisté, zda maminku budou i nadále poslouchat.

Julii Roberts sledujte ve filmu Tajemství jejich očí, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Julia Roberts

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady