Tvrďák Chuck Norris v slzách. Po dlouhé nemoci přišel o parťáka z Walker, Texas Ranger

Fanoušci seriálu Walker, Texas Ranger smutní. Ve věku 66 let zemřel parťák Chucka Norrise, herec Clarence Gilyard mladší. V oblíbeném seriálu ztvárnil postavu Jamese Trivetta.

Clarence Gilyard podle Las Vegas Review-Journal zemřel po dlouhé nemoci. Smutnou zprávu oznámila světu nevadská univerzita, kde herec vyučoval filmové a divadelní herectví. Gilyard byl známý hlavně jako seriálový herec, zahrál si ale také v mnoha filmech. Poprvé se postavil před kameru v roce 1977 v kriminálním seriálu CHiPs a naposledy v roce 2019 ve filmu The Perfect Race.

Clarence Gilyard Jr. v seriálu Walker Texas Ranger  |  FOTO:  Archiv TV Nova

Dokud se znovu nesetkáme

Jeho nejznámější rolí byl bezesporu právě texaský ranger Trivette, nejlepší kamarád Cordella Walkera. Chuck Norris odchod svého o šestnáct let mladšího kamaráda a kolegy nese velmi těžce. Na sociálních sítích mu poslal dojemný vzkaz.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chuck Norris (@chucknorris)

„S velkým zármutkem se dozvídám o úmrtí drahého přítele a kolegy Clarence Gilyarda. Téměř deset let jsme spolu prožívali mnoho krásných chvil a oba jsme milovali přivádět padouchy před soud. Mé myšlenky a modlitby míří k jeho manželce a dětem. Všem, kteří tě znali, budeš hluboce chybět. Odpočívej v pokoji, příteli. Dokud se znovu nesetkáme,“ napsal Chuck Norris.

Clarence Gilyard Jr. v seriálu Walker Texas Ranger  |  FOTO:  Archiv TV Nova
Sdílet
  • #Chuck Norris

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady