Vrátí se Antonio Banderas jako Zorro? Herec prozradil, o čem by mělo být další pokračování

Herec Antonio Banderas se mimo jiné nejvíce proslavil rolí legendárního Zorra. Nedávno v rozhovoru prozradil, že by se nebránil ani třetímu pokračování. Masku proslulého ochránce chudých a utlačovaných by už ale předal někomu mladšímu. Kdo by se podle něj měl stát novým Zorrem? A dočkají se fanoušci vytouženého dalšího dílu?

„Zorra tu bude vždycky zapotřebí. A jednou, až budou lidé chtít, se zase objeví. Cválající na svém věrném oři, poletí jako vítr a bude zase skákat, létat, bít se, šermovat, prát se jako lev, bojovat proti přesile, bojovat,“ říká v závěru prvního filmu jeho představitel. A ta situace právě nastala – lidé po něm i po tolika letech opět touží, takže by se už měl konečně vrátit…

Čekání na Zorra

Naposledy vyjel na svém koni v roce 2005 ve druhém pokračování s názvem Legenda o Zorrovi. Dlouhodobě se ale spekuluje o tom, že by mohl vzniknout další snímek, který by ze série udělal trilogii. A to je určitě něco, po čem touží velké množství diváků, takže by se podle slibu měl zase objevit. Bezpochyby by se našla nějaká zápletka z minulosti, v níž by mohl znovu ochránit Kaliforňany před útlakem roztahovačných států.

FOTO:  TV Nova

Milovaná role

V rozhovoru pro web ComicBook.com Antonio Banderas promluvil o tom, zda by se i do třetice vrátil do role maskovaného ochránce. Podle všeho mu stejně jako mnoha fanouškům přirostl k srdci, protože se takové možnosti rozhodně nebrání.

FOTO:  TV Nova

Předání masky

Je si ale vědom toho, že v jeho dvaašedesáti letech by nebylo úplně realistické, kdyby skákal po střechách a hbitě uhýbal výpadům protivníků. V případném pokračování by proto usiloval o takovou příběhovou linii, ve které by předal masku mladšímu představiteli. „Řekl jsem si, že kdyby mi zavolali, abych hrál Zorra, udělal bych to, co udělal Anthony Hopkins v prvním filmu pro mě a předal bych pochodeň někomu jinému,“ okomentoval to herec.

Zorro  |  FOTO:  TV Nova

Nový Zorro

Dokonce navrhl, kdo by se podle něj do role muže s tajemnou tváří nejvíce hodil. Novým hrdinou by se totiž měl stát šestadvacetiletý herec Tom Holland, kterého si diváci už velmi oblíbili jako hodného souseda Spider-Mana. Tato dvojice se seznámila při natáčení akčního filmu Uncharted a zdá se, že na Antonia Banderase udělal mladý kolega velký dojem. „On je tak energický a zábavný a má taky takovou tu jiskru, víte,“ pěl na něj chválu během rozhovoru.

FOTO:  Profimedia

Gentleman Antonio Banderas

Musí se nechat, že někdejší španělský hřebec umí stárnout s grácií a ví, kdy je na čase uvolnit místo někomu mladšímu. Z jeho přístupu by si měla vzít příklad řada dalších hvězd. Mnozí si totiž myslí, že se jim podařilo zastavit plynutí času, ale spíš jen uvízli v nějakém svém filmu, který se tomuto tématu věnuje.

FOTO:  Profimedia

Hozená rukavička

I když zatím žádné konkrétní plány na třetí pokračování nejsou, tuhle hozenou rukavičku by si tvůrci a producenti rozhodně neměli nechat ujít. Alespoň pokud mají špetku nějakého podnikatelského ducha. A věrným fanouškům legendárního ochránce zatím nezbývá než čekat, až se tento nápad konečně zrealizuje. Naděje totiž umírá vždy poslední, ale Zorro bude žít už věčně.

FOTO:  TV Nova

Film Bolest a sláva, ve kterém hraje Antonio Banderas, sledujte na Voyo.

Sdílet
  • #Antonio Banderas
  • #Anthony Hopkins
  • #Tom Holland

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady