Hugh Laurie zabil doktora House. Proč musel zemřít charismatický lékař?

Britský herec Hugh Laurie se v posledních měsících změnil k nepoznání. Fanoušci se nestačí divit, co se s jejich oblíbeným sarkastickým Dr. Housem stalo.

Téměř každá herečka, moderátorka a žena z umělecké branže vám potvrdí, že si naprosto užívá dny, kdy na sobě nemusí nosit nánosy televizních líčidel a vyrazí ven v pohodlném oblečení. Zdá se, že to tak ve světě showbyznysu nemají jen ženy. Kdybyste měli to štěstí a potkali na ulici hvězdného Hugha Laurieho, tak asi přemýšlíte, kam se charismatický herec poděl.

Paparazzi fotografové ho v posledních měsících několikrát zvěčnili při venčení psa, kdy měl k image z televizní obrazovky hodně daleko.

FOTO:  Profimedia

Z pohledného doktora dědečkem

Oblíbený herec a dabér si nechal narůst plnovous, což mu v jeho 63 letech ještě pár roků přidalo. Snímky z letošního dubna, na kterých byl oblečený v teplákové soupravě s pletenou čepicí na hlavě, pak obletěly téměř všechny sociální sítě. Fanoušci se podivují nad tím, co je to za dědečka a kam zmizel jejich fešný seriálový hrdina. Zdá se, že se Laurie s doktorem Housem definitivně rozloučil, stejně jako s péčí o svůj vzhled.

FOTO:  TV Nova
FOTO:  Profimedia

​Hugh Laurie má na svém kontě mnoho filmových i seriálových rolí. Životní role v podobě doktora, který najde řešení každého zdravotního problému, přišla v roce 2004. Doktora House hrál Laurie do roku 2012. Poté si zahrál v seriálech Chance, Catch – 22 a taky Avenue 5. Na filmovém plátně se naposledy objevil v roce 2019, ve snímku Kouzelný svět Davida Copperfielda. Nyní se věnuje převážně dabingu. Je otcem tří dětí a jednou z jeho největších vášní je hudba, která je pro něj psychickou vzpruhou. Od roku 1996 totiž bojuje s těžkými depresemi. Laurie hraje na několik hudebních nástrojů, včetně saxofonu, a se svou kapelou vystupoval dokonce i v České republice.

Seriál Dr. House sledujte každý všední den v 18:05 na Nova Gold.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady