Pražany nerozhodí ani Chris Hemsworth. Jak herec dráždí české fanoušky?

V Praze se to hollywoodskými hvězdami jen hemží. Při toulkách hlavním městem můžete momentálně narazit třeba na Keanu Reevese nebo Anu de Armas. A vrátil se k nám také Chris Hemsworth, který dokonce přidal video, jak se prochází před Pražským hradem!

Představitel Thora přijel do Prahy kvůli dotáčkám k filmu Vyproštění 2. Nejspíše si ale představoval o dost vřelejší přivítání.

Chris Hemsworth před Pražským hradem

Na Instagramu si herec v žertu postěžoval na to, jak chladně jsme ho tady uvítali. Prochází se před hlavní bránou u Pražského hradu a nikde není ani noha. Ve videu podepisuje tedy alespoň imaginární deníčky a fotky a objímá se se svými nepřítomnými příznivci. Fanoušci mě přivítali zpět s otevřenou náručí, připsal k příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Reakce fanoušků

Pod videem se okamžitě začaly objevovat nadšené reakce jeho českých fanoušků. Měl jsi říct, dali bychom trdelník, vtipkoval jeden. Většinou se ho také ptají, v kolik hodin se tam vyskytoval. Během dne bývá totiž Hradčanské náměstí obvykle plné turistů. Takhle liduprázdné ho je možné vidět jen velmi výjimečně.

Ranní ptáče dál nedoskáče

Herec si zřejmě vybral k procházce hodně brzkou hodinu. Kdyby tam totiž byl v kteroukoliv jinou dobu, bezpochyby by se kolem něj shromáždily nadšené davy lidí. Nejspíš mu nikdo neprozradil sladké tajemství našeho hlavního města –⁠ začíná to v něm žít až v pozdějších hodinách. Pokud toužil v šest hodin ráno po ovacích, měl spíš vyrazit někam na vesnici, kde se vstává se slepicemi. Jen by tam už zase bylo těžší sehnat ty davy…

FOTO:  TN.cz

Výlety s rodinou po Česku

Alespoň měl ale možnost pokochat se v klidu krásami Prahy, která ho podle všeho už v minulosti zaujala. Při natáčení prvního dílu Vyproštění, kvůli kterému tu minulý rok strávil hned několik měsíců, za ním do Česka přiletěla i celá jeho rodina. 

Trdelník

Přidal tenkrát například video se svou manželkou Elsou Pataky, jak si pochutnává na trdelníku se zmrzlinou. Nikdo jim ale neřekl, že i když je to vynikající pochoutka, s českými tradičními jídly nemá nic společného. Ale když se k nám bude herec vracet častěji, třeba na to časem přijde.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Karlovy Vary

Nebáli se ale tehdy vyrazit také do divočiny, což je podle některých všude za hranicemi Prahy. Konkrétně navštívili město, o kterém některé hollywoodské hvězdy už někdy přece jenom možná slyšely. V Karlových Varech herce a jeho syna velmi zaujala tamní zvonkohra, na které si společně zatrsali.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Film Rivalové s Chrisem Hemsworthem sledujte na Voyo!

Na Voyo s ním najdete i snímek Chata v horách.

Sdílet
  • #Keanu Reeves
  • #Chris Hemsworth
  • #Elsa Pataky
  • #Ana de Armas

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady