Legendární filmy Marie Poledňákové na Voyo. Který máte nejraději? Hlasujte

Režisérka Marie Poledňáková natočila řadu slavných filmů, které baví diváky už mnoho let. Mezi ně patří legendární S tebou mě baví svět, dále také Líbáš jako Bůh nebo Jak se krotí krokodýli.

Filmový svět zasáhla zpráva o úmrtí režisérky Marie Poledňákové, která se zapsala do srdcí fanoušků nezapomenutelnými snímky.

Dovolená s dětmi

Hvězdně obsazený film S tebou mě baví svět z roku 1982 diváky opravdu stále baví. Kdo by se nevydal s partou tatínků a jejich dětmi na pánskou jízdu plnou vtipných scén a svérázných metod výchovy? K tomu ještě v hlavních rolích září Václav Postránecký, Pavel Nový, Július Satinský, Eliška Balzerová, Zdena Studénková a Jana Šulcová.​

Školní akce

Do překvapivé situace se dostane tatínek Luboš ve filmu Jak se krotí krokodýli, který se shodou okolností stane zdravotním doprovodem na škole v přírodě, do které chodí jeho dcera Amálka. Hlavní role se ujal Miroslav Etzler, dále Václav Postránecký, Ingrid Timková nebo Jiří Mádl. 

Partnerské neshody

Mezi české klasiky patří také snímky Líbáš jako Bůh nebo Líbáš jako ďábel, kde není nouze o manželské karamboly, životní zkoušky i náročné vycházení s bývalými partnery. Do filmu Poledňáková obsadila Oldřicha Kaisera, Jiřího Bartošku, Evu Holubovou a Kateřina Magálovou.

Filmy od Marie Poledňákové najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady