HVĚZDNÉ ODHALENÍ: Hostem Chart Show bude účinkující Tvojí tváře! Byl to dobrý večírek, vzkazuje

V druhém díle Chart Show uslyší diváci předělávky slavných písní, zkrátka ty nejlepší verze hitů minulosti i současnosti. Jedním z exkluzivních hostů bude účínkujícím oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas!

V sobotu 18. 2. odstartovala na obrazovkách TV Nova zábavná show, která divákům připomíná ty nejlepší písně minulosti i současnosti. První díl Chart Show s názvem Kultovní hity byl nejen plný nejoblíbenějších českých a zahraničních songů, ale i hvězdných hostů. Nechyběl mězi nimi fenomenální zpěvák Karel Gott, zpěvačka Ewa Farna, legendární hokejový brankář Dominik Hašek a pěvecké duo Těžkej Pokondr.

FOTO:  TV Nova

Druhý díl Chart Show bude věnovaný nejlepším předělávkám, tzv. covers hitům. V show bude opět několik hvězdných hostů. Jedním z nich bude i účastník oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Dokonce byl jejím favoritem. Exceloval jako Freddie Mercury, Adele, či Rammstein. Už víte, kdo bude exkluzivním hostem Chart Show?

FOTO:  TV Nova

Český zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus se připojí k moderátorovi Liboru Boučkovi, aby hodnotil a vzpomínal covers songy. Spolu s dalšími hosty to znovu rozjede na obrazovkách TV Nova. David prozradil, kterou předělávku má úplně najraději a také to, jak si natáčení zábavné Chart Show užil.

FOTO:  Jan Malý

Na další díl Chart Show se můžete dívat už v sobotu 25. 2. od 20:20 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

KULTOVNÍ HITY Z CHART SHOW: Který je pro vás ten NEJ? Která píseň vás vzala za srdce? Hlasujte!

PRVNÍ SETKÁNÍ S MISTREM: Jak na něj vzpomíná Ewa Farna? Karel Gott udělal to nejúžasnější gesto!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady