Elegantní kostýmek vyměnila za plavky. Lucie Borhyová provokuje fotkami z dovolené

Moderátorku Lucii Borhyovou diváci pravidelně potkávají v Televizních novinách. Když má ale zrovna čas, ráda vyráží s rodinou na dovolenou. Proto využila prodloužený víkend tak, že odletěla k moři. Na sociálních sítích pak sdílela odvážné fotky u moře.

Letním dnům plným slunce a tepla už odzvonilo. Česko ovládl naplno podzim, který s sebou přináší sychravé počasí a zimu. Právě v tomto období se přímo nabízí odletět do teplých krajin načerpat energii.

Podzimní prázdniny

Přesně to udělala oblíbená moderátorka Lucie Borhyová. Využila toho, že její děti Lucas a Linda mají podzimní prázdniny a vyrazila v pátek s celou rodinou k moři. Hned v pondělí 31. listopadu se už ale vrátila na televizní obrazovky ke svým pracovním povinnostem.

Fotky v plavkách

Na Instagramu se pochlubila řadou odvážných fotek u moře, na kterých pózuje jenom v plavkách. Člověk by na první pohled ani netipoval, že je zasloužilou maminkou dvou dětí. Její výstavní figuru jí můžou mnohé ženy závidět a pohled na ni jistě potěší nejednoho muže. Není divu, že se u příspěvku začaly okamžitě objevovat pochvalné komentáře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Recept na dobrou náladu

„Takový podzim bych si teda nechala líbit pořád,“ připsala Lucie ke svému příspěvku. Z fotek je patrné, že si dovolenou pořádně užila. Zvláště v tomto období je potřeba vědět, jak dobít energii a udržet si dobrou náladu. Sluneční paprsky, moře a teplo – to je zkrátka kombinace, která v tomto ohledu nikdy nezklame.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Lucii Borhyovou můžete pravidelně sledovat v Televizních novinách.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady