Finalistky Miss ČR se blíží do cílové rovinky

Finalistky Miss ČR se blíží do cílové rovinky
Zdroj: Miss České republiky

O víkendu 29. až 30. října finalistky Miss České republiky 2022 navštívily největší automobilovou výstavu Prague Car Festival 2022. Kromě zhlédnutí tuningových, luxusních a historických vozů čekal na návštěvníky bohatý doprovodný program, o který se postarala osmička finalistek Miss ČR.

Programem provázela rosnička TV Nova a držitelka titulu Miss Sympatie a Miss Silueta 2020, Simona Šimková a kolega herec a moderátor Michal Šeda. Ti představili návštěvníkům módní přehlídky v šatech, sexy outfitech a plavkách, které pro finalistky připravila stylistka Katarína Kadlecová. Z volby návštěvníků vzešly tyto vítězky výstavy: první místo získala osmnáctiletá Andrea Kaplanová z Blšan u Loun (č. 2), druhé místo obsadila dvaadvacetiletá Julie Hojdyszová z Frýdku-Místku (č. 4) a na třetím místě skončila jednadvacetiletá Natálie Kovářová z Prahy (č. 8).

Počítače dětem

Součástí doprovodného programu byla tradičně podpora projektu Počítače dětem, kdy ředitelka soutěže Miss České republiky, Nikola Kokyová, předala počítač nadanému romskému studentovi Janovi Danielovi. Jan studuje mezinárodní konzervatoř, od třinácti let hraje na klavír a darovaný počítač využije ke svému studiu hudby a předmětu informační technologie. „Projekt Počítače dětem mi dává smysl z mnoha důvodů. Pomáháme potřebným rodinám k dosažení snů a cílů jejich dětí. Snažíme se podpořit školy a další organizace k hromadnému vzdělávání, protože jsme si vědomi nutné potřeby znalosti práce na počítači. V tomto případě se bavíme o konkrétních programech, které jsou uplatnitelné v budoucnosti na trhu práce. Dalším důvodem, proč mi tento projekt dává smysl, je aktivita ESG. Jsme si vědomi faktu, kdy se denně v Evropské unii vyhodí 160 000 kusů notebooků, přitom 70 % z nich se dá dále použít. Výroba jednoho nového notebooku spotřebuje zhruba 1200 kWh a jeho doprava ke klientovi způsobí vypuštění až 30 kg CO2 do ovzduší. Naší aktivitou chceme pomoci přírodě a tato čísla dlouhodobě snižovat,“ uvedl Robert Novotný, zakladatel projektu Počítače dětem.

Miss České republiky 2022

Stále probíhá veřejná volba nejsympatičtější dívky Miss České republiky 2022. Vítězka veřejného hlasování získá titul Miss Sympatie. Na www.miss-ceske-republiky.cz si mohou fanoušci přečíst rozhovory s jednotlivými dívkami, prozkoumat jejich instagramové profily a prostřednictvím tlačítka „HLASUJ PRO TUTO DÍVKU“ pro ni mohou hlasovat. Aby organizátoři zajistili bezpečné a především unikátní hlasování, je potřeba hlas potvrdit skrze e-mailovou adresu fanouška (po hlasování dorazí fanouškovi do jeho příchozí pošty e-mail s žádostí o potvrzení hlasu pro danou favoritku). E-mailová adresa lze při hlasování použít pouze jedenkrát.

Na finále Miss České republiky budou uděleny následující tituly:

Miss České republiky 2022 (1. místo), I. Vicemiss České republiky 2022 (2. místo), II. Vicemiss České republiky 2022 (3. místo), Miss Naděje (titul je udělován organizací UNICEF Česká republika), Miss Silueta (dívka s nejhezčí postavou) a titul Miss Sympatie (volí veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu).

Představení TOP 8 Miss České republiky 2022:

2 – Andrea Kaplanová, 18 let, Blšany u Loun

3 – Klára Porhajmová, 18 let, Brno

4 – Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

5 – Karolina Budka, 17 let, Praha

7 – Andrea Kubínová, 26 let, Praha

8 – Natálie Kovářová, 21 let, Praha

10 – Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál

11 – Pavlína Jagrová, 23 let, Pardubice

Sdílet

Nejnovější videa

Články