Tohle se nepovedlo: Snímek Kamarád taky rád zahrnuje několik chyb, kterých jste si nevšimli!

Tohle se nepovedlo: Snímek Kamarád taky rád zahrnuje několik chyb, kterých jste si nevšimli!
Zdroj: oficiální zdroj

Oblíbený komediální snímek Kamarád taky rád vypráví příběh o dvojici, pro kterou jsou vztahy tabu. A tak využívají jednoduché pořekadlo – kamarád taky rád. Vše se ale rázem mění a je z toho láska jako trám. To je k ději a nyní k natáčení, tvůrcům něco malinko uteklo...

I přesto, že se jedná o oblíbený snímek, během kterého se u mnoha humorných scén nejeden divák pobaví, zahrnuje tento film i několik chyb. Když Jamie čeká na letišti na Gerreta, má jeho jméno napsané kousku tvrdého kartonu. Za několik vteřin danou ceduli však odfoukne vítr a ta cestou plápolá. Už jste někdy viděli karton plápolat? 

FOTO:  oficiální zdroj


Při scénách na letišti se vyskytuje i další chyba. Jakmile oba dva nastupují do taxíku, zapnou si bezpečností pásy. Při dalším okamžiku je mají odepnuté a následně opět zapnuté.

FOTO:  oficiální zdroj


Další chyby si můžete povšimnout 1:01:50. Jedná se o scénu s Dylanem, kdy je bez županu, v té samé a následující scéně, ho pak rázem má na sobě.

Ve snímku je mnoho milostných scén, ve kterých jsou Mila Kunis a Justin Timberlake společně nazí v posteli. Právě tyto postelové scény nebyly pro Milu úplně pohodlné. Vadila ji přítomnost početného štábu, ovšem svléknout se před Justinem jí ale žádný problém nedělal!

FOTO:  oficiální zdroj

Za zmínku také stojí fakt, že Shaun White, který ve snímku ztvárňuje snowboardistu, je profesionálním snowboardistou i ve skutečném životě.

Snímek byl nominovaný na cenu Teen Choice Award. A v kategorii letní filmová hvězda byl nominován jak Justin Timberlake, tak také Mila Kunis.

 

FOTO:  oficiální zdroj


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POKRAČOVÁNÍ LETOPISŮ NARNIE: Zazářila zde krásná česká herečka. Díky masce byla k nepoznání!

HARRY POTTER: Těchto filmových chyb jste si na 99% rozhodně nevšimli!

TO SE FILMAŘŮM NEPOVEDLO: Film Gladiátor je plný chyb. Které bijí do očí nejvíce?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady