ZE ZÁKULISÍ Chart Show: Karel Gott pronáší památnou větu. Ewa Farna padá do kolen!

Už dnes večer se můžete těšit na zábavný pořad Chart Show! A kdo jiný by měl být jeho hlavním hostem, než sám Mistr – Karel Gott! Jeho Lady Carneval si tam broukali všichni přítomní, od Ewy Farne až po Dominika Haška. Nebude ale zdaleka jedinou ikonou!

Show, ve které nebudou chybět legendární hity, ale také rovnou i legendy samotné. Za celým projektem stojí ostřílený moderátor Libor Bouček. Ten musel v jednom studiu „ukočírovat“ hned několik legend najednou, naštěstí se ničeho nezalekl a vše zvládnul s lehkostí sobě samou. Exkluzivním hostem večera bude samotný Karel Gott. Dostat vytíženého Mistra na natáčení nebylo nic jednoduchého, ale protože je Libor i kreativním producentem pořadu, poradil si i s tímto úkolem: „Já jsem mu to řekl, jen tak mezi řečí, že bude Chart Show, jestli by se nechtěl zúčastnit. A on, že ano, je to prostě profesionál.“

FOTO:  TV Nova


Během natáčení byla na pódiu opravdu zábava! Kromě Mistra se těšit můžete i na Ewu Farnou. A i ta si natáčení užila, i když tedy zpočátku nevěděla, zda se ocitla ve tom správném díle: „Já jsem v díle, kde si povídáme o kultovních hitech. Nevím jestli jsem tam byla správně, vždyť já jsem z generace, u které se teprve uvidí, jestli ty hity budou kultovní!“ Nakonec si ale poradila a natáčení Chart Show, kde se setkala s Karlem Gottem si opravdu užila. Mnohem víc jí ale vyrazila dech jiná legenda, která se během večera v pořadu objevila. Kdo to byl? To a mnohem víc už zjistíte v reportáži.

První díl zábavné Chart Show sledujte už dnes večer ve 20:20 na Nově!


 

Nepřehlédněte:

PŘELOMOVÝ OKAMŽIK: Setkání, které změnilo Ondřeji Brzobohatému život! Od té doby se dějí divné věci

LEGENDÁRNÍ SPORTOVEC v Chart Show: Na pódiu se bude hrát hokej s hvězdnými hosty!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady