PRVNÍ SETKÁNÍ S MISTREM: Jak na něj vzpomíná Ewa Farna? Karel Gott udělal to nejúžasnější gesto!

Na své první setkání s legendou české pop music a mnohonásobným Zlatým slavíkem Karlem Gottem často vzpomíná nejedna česká celebrita. Jaké bylo první setkání Ewy Farne s „Božským Kájou“?

Když šla Ewa Farna před deseti lety poprvé na předávání Slavíků, kde přebírala cenu Objev roku, rozhodně netušila, že se na „místo činu“ bude v následujících letech pravidelně vracet! Mladičká Farna tehdy byla na pódiu při přebírání ceny nervózní až se z toho zakoktala, určitě by ji nenapadlo, že se z ní v příštích letech stane ostřílená matadorka nejen této, ale i dalších hudebních soutěží.

FOTO:  TV Nova


Na předávání Slavíků samozřejmě Karel Gott nemohl chybět, a tak se tam s ním setkala i Ewa – bohužel až ve chvíli, kdy byl na odchodu. Přesto sebrala veškerou odvahu a poprosila jej o společnou fotografii ještě s rodinou, protože jsou zde poprvé a je možné, že i naposledy...

Karel Gott, který byl v obležení paparazzi, připravený v kabátu k odchodu a s rukama plnýma květin poté udělal tu nejúžasnější věc! Podívejte se, jak na Mistrovo milé gesto vzpomíná po deseti letech Ewa Farna.

Galerie

Karel Gott a Ewa Farna se už v sobotu večer opět setkají! Nenechte si ujít první díl zábavného televizního pořadu Chart Show od 20:20 na Nově.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jedinečné vystoupení Karla Gotta. Podívejte se, co ukáže v sobotu večer!

JSOU ZPĚT: Nejslavnější boyband 90. let opět vystoupí v TV. Podívejte, jak se Lunetici změnili!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady