LEGENDÁRNÍ SPORTOVEC v Chart Show: Na pódiu se bude hrát hokej s hvězdnými hosty!

LEGENDÁRNÍ SPORTOVEC v Chart Show: Na pódiu se bude hrát hokej s hvězdnými hosty!
Zdroj: TV Nova

Připomeňte si kultovní zimní Olympijské hry v Naganu spolu s legendárním sportovcem! Pamatujete si, kde jste prožívali semifinálový a finálový večer?

V sobotu přichází na televizní obrazovky zábavná show plná hvězdných vystoupení a překvapeni budou i samotní účinkující. Libor Bouček si do studia pozval Ewu Farnou, Těžkej Pokondr a Ondřeje Gregora Brzobohatého, kde budou glosovat nad kultovními hity. Ale i pro ně si Libor přichystal pořádné překvapení. Ke kultovním okamžikům naší historie patří i historické vítězství na Zimních olympijských hrách v Naganu a tak přímo do studia přijde legendární Dominik Hašek alias Dominátor.

„Nejvíce se mi na tom okamžiku líbí, že většina lidí, kterým tenkrát bylo více, než deset let si pořád ještě dneska pamatují, kde prožívali semifinálový a pak i finálový večer. Každý dokáže říct, jestli byl doma, jestli ve škole, kde byl a taky kde byl potom,“ řekl ve studiu Dominik Hašek.

Galerie

„My jsme tam nejeli jako favoriti, my jsme tam jeli jako kluci, kteří chtějí překvapit, a pak se to všechno sešlo, bylo to neskutečný,“ dodal Hašek.

Po dvou letech, tedy po velice dlouhé době, v televizi zamíří Dominik Hašek do brány! Historická chvíle, kdy se hvězdní hosté pokusí prostřelit legendárního hokejového brankáře!

Jestli se jim to podaří uvidíte v sobotu v Chart Show ve 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JSOU ZPĚT: Nejslavnější boyband 90. let opět vystoupí v TV. Podívejte, jak se Lunetici změnili!

PŘENESTE SE ZPĚT V ČASE: Freddie Mercury věrný originálu až z toho mrazí!
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady