PŘELOMOVÝ OKAMŽIK: Setkání, které změnilo Ondřeji Brzobohatému život! Od té doby se dějí divné věci

Proč si respektovaný speaker myslí, že všechny dobré nápady pocházejí od Ondřeje Brzobohatého? A jak prožívá start nového projektu? Podívejte se na rozhovor!

Už v sobotu 18. února na Nově startuje nová zábavná show, ve které si diváci mohou připomenout ty největší hity svého mládí a kultovní písně. Chart Show bude moderovat Libor Bouček, který je zároveň kreativním producentem pořadu. Podle něj jsou všechny zásadní momenty v životě člověka spojené s nějakou písní, která hraje někde v pozadí – ať už se jedná o první lásku, maturitu... A právě na tyto klíčové a kultovní songy bude zaměřen i první díl pořadu.

GalerieJelikož se Libor Bouček v Chart Show stará o více věcí, má z této zodpovědnosti samozřejmě pořádnou trému. Jak se to ale stalo, že má práce až nad hlavu? Pořad měl původně moderovat někdo úplně jiný! A podle Libora může za to, že pořad nakonec moderuje on, jedna zahraniční hvězda. Která? To se dozvíte v rozhovoru!


Nenechte si ujít první díl zábavné show Chart Show už tuto sobotu ve 20:20 na Nově! A pokud vás zajímá více informací o pořadu, nalaďte si Volejte Novu v sobotu ve 12:05 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘENESTE SE ZPĚT V ČASE: Freddie Mercury věrný originálu až z toho mrazí!

První díl Chart Show bude ve znamení velkých návratů! Spojení těchto dvou legend nikdo nečekal

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady