Ondřej Brzobohatý v úplně jiné roli. Naskočí vám husí kůže! VIDEO

Přeneste se zpět v čase! Na pódiu to rozjedou ty největší legendy! Jak si vedle nich poradí talentovaný hudební skladatel, muzikant a zpěvák Ondřej Brzobohatý? Podívejte se.

Zábavný pořad Chart Show představí divákům tematické žebříčky nejúspěšnějších hitů. Každou epizodou provede zkušený a pohotový moderátor Libor Bouček. Téma hned prvního dílu v sobotu 18. 2. je nostalgické – kultovní hity. Diváci se tak přenesou zpět v čase do dob, kdy zpívali Queen nebo frčeli Lunetici a jejich hit Máma.

Co si Ondřej Brzobohatý, který se v prvním díle Chart Show objeví, představuje pod pojmem kultovní song? „Představím si písničku, kterou když uslyším, tak mám husí kůži.“ Kultovní songy má spojené především s filmy. A nestydí se přiznat, že má rád hudbu z animáků, které jsou, především u Disneyho, často takové malé muzikály.

FOTO:  TV Nova


Všestranně nadaný Ondřej ale v show nebude účinkovat, jeho role bude úplně jiná – spolu s dalšími třemi hosty, Ewou Farnou, Milošem Pokorným a Romanem Vondráčkem z dua Těžkej Pokondr, zavzpomínají na doby, kdy jednotlivé písničky bořily žebříčky hitparád.

Co dalšího Ondřej Brzobohatý prozradil? Podívejte se na video! Celou reportáž o nové zábavné show uvidíte v sobotu v 12:45 v pořadu Volejte Novu!

Zábavný pořad Chart Show startuje již tuto sobotu 18. 2. od 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kultovní hit Máma opět uslyšíte naživo! Legendární LUNETICI to po 18 letech rozjedou!

PŘENESTE SE ZPĚT V ČASE: Freddie Mercury věrný originálu až z toho mrazí!
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady