PŘENESTE SE ZPĚT V ČASE: Freddie Mercury věrný originálu až z toho mrazí!

PŘENESTE SE ZPĚT V ČASE: Freddie Mercury věrný originálu až z toho mrazí!
Zdroj: TV Nova

Už příští sobotu se diváci mohou těšit na zábavný pořad Chart Show, který bude plný velkých jmen. Přímo ve studiu vystoupí skupina Queenie s velkolepou písní Show Must Go On od skupiny Queen.

Tato píseň se stala kultovní i proto, že byla posledním singlem vydaným za života Freddieho Mercuryho. Podoba skupiny Queenie s originálem je natolik silná, že diváci budou mít pocit, že se přenesli v čase. „Obdivuji autory žebříčku kultovních hitů, že dokázali onen žebříček vůbec sestavit. Odvedli opravdu dobrou práci, jelikož takových umělců a jejich hitů bylo tolik, že nedokáži vyjmenovat byť jen výčet z nich. Samotní Queen jich mají bohatě na celé jedno album,“ prozradil Michael Kluch ze skupiny Queenie.

FOTO:  TV Nova

„Queen dokázali psát muziku, která byla z hlediska hudebního řemesla velmi propracovaná, nejednoduchá a přesto chytlavá pro posluchače. Ačkoli každé jejich album bylo jiné, vždy obsahovalo nějaký hit a Queen díky tomu získali fanoušky napříč kontinenty i věkovými kategoriemi,“ dodal Kluch.

FOTO:  TV Nova

Zábavný pořad Chart Show odstartuje v sobotu 18. února ve 20:20 na Nově a představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších hitů. Každou epizodou provede zkušený a pohotový moderátor Libor Bouček. Společně se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou odhalí žebříčky českých i zahraničních písní a diváci na konci každé epizody zjistí, která získá první příčku.

Chart Show od 18.2. každou sobotu ve 20:20 na Nově!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kultovní hit Máma opět uslyšíte naživo! Legendární LUNETICI to po 18 letech rozjedou! Kdy?

EXKLUZIVNĚ: Jak vidí Libor Bouček moderování Chart Show? A co na sebe prozradily nové seriálové postavy?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady