První díl Chart Show bude ve znamení velkých návratů! Spojení těchto dvou legend nikdo nečekal

Hned v prvním díle zábavného pořadu Chart Show diváci zavzpomínají na nejúspěšnější boyband i na nejoblíbenějšího českého zpěváka. A zavzpomínají spolu s nimi!

Skupina Lunetic se dala znovu dohromady v roce 2008 a od té doby kluci vystupují. Pro fanoušky mají velké překvapení! Díky Chart Show se budete moci přenést do roku 1998, kdy skupina Lunetic přišla s hitem Máma, zbourala všechny hitparády a rozpoutala naprosté šílenství. Kluci tehdy vystupovali v bílém, což hodlají v Chart Show zopakovat. Co na to asi řeknou fanynky, kterých v devadesátkách měli kluci víc než dost?

FOTO:  oficiální zdroj

A Chart show zavede hudební fanoušky ještě dál, konkrétně do roku 1968, kdy fenomenální Karel Gott vydal píseň Lady Karneval. Nejoblíbenější český interpret tuto hitovku zazpívá právě v prvním díle zábavné show. Rozdeje to Karel na podiu jako zamlada?

FOTO:  TV Nova

Nenechte si tuto jedinečnou podívanou a návrat těch nejlepších kultovních hitů ujít. Chart Show startuje 18. února na Nově!

FOTO:  TV Nova

Jaké to pro zakladatele skupiny Aleše Lehkého je, zase společně vystupovat? Podívejte se na reportáž a nahlědněte tak exkluzivně do zákulisí připravovaného dílu hudební show.

ČTĚTE TAKÉ:

JSOU ZPĚT: Nejslavnější boyband 90. let opět vystoupí v TV. Podívejte, jak se Lunetici změnili!

Už na jaře se diváci TV Nova můžou těšit na několik novinek! Co TV Nova chystá?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady