• TV Nova
  • POBAVTE SE: Trénink moderování, zvládnete tento jazykolam?

POBAVTE SE: Trénink moderování, zvládnete tento jazykolam?

Moderátorka Míša Šmídová poctivě trénuje svůj mluvený projev do nové zpravodajské relace TN2, kterou můžete nyní vídat ve všedních dnech od desáté hodiny večerní na kanálu Nova 2. Cvičí jazykolamy a kolegyně jí vybrala pořádně vypečené...

Moderátorka a reportérka Michaela Šmídová pracuje na Nově už devět let. Vystudovala mezinárodní vztahy, a tak není divu, že politika je jí více než blízká. Věnovala se české i zahraniční politice a postupně se vlastní pílí a snahou vypracovala na post moderátorky TN2. Michaela mluví plynně italsky, francouzsky, německy a anglicky. A když není v práci, tak se připravuje na běžecký maraton. 

FOTO:  TV Nova

A co vám nová zpravodajská relace TN2 přináší? Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací monitorující události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer.

• Uteklo vám premiérové vysílání TN2? Podívat se na něj ZDE.

Přehlednou formou budou TN2 informovat také o hlavních zpravodajských událostech uplynulého dne. V nabídce nebudou chybět ani rozšířené informace o počasí a sportu. Díky modernímu zpracování obsahu a grafickému pojetí nabídne Nova 2 divákům plnoformátové zpravodajství nejen z politické sféry, ekonomiky, krimi, ale i ze společnosti.

TN2 sledujte každý všední den od 22:00 na stanici Nova 2. 


FOTO:  TV Nova

V našem videu se podívejte, jakými jazykolamy se Míša rozcvičuje, pobaví vás. Vyzkoušíte je doma také?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO PRO MĚ VÝZVA! Moderátorka Michaela Šmídová prozradila, co diváci ještě netuší

PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady