NOVÁ zpravodajská relace TN2 poprvé DNES VEČER! Kde a v kolik?

NOVÁ zpravodajská relace TN2 poprvé DNES VEČER! Kde a v kolik?
Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představí nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou.

Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací bude monitorovat události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer. Přehlednou formou budou TN2 informovat také o hlavních zpravodajských událostech uplynulého dne. V nabídce nebudou chybět ani rozšířené informace o počasí a sportu. Díky modernímu zpracování obsahu a grafickému pojetí nabídne Nova 2 divákům plnoformátové zpravodajství nejen z politické sféry, ekonomiky, krimi, ale i ze společnosti.

Nepřehlédněte:
JE TO PRO MĚ VÝZVA! Moderátorka Michaela Šmídová prozradila, co diváci ještě netuší 

FOTO:  TV Nova


„TN2 začínají jen pár dní po mých narozeninách, a tak s trochou nadsázky doufám, že si spolu jako dva Vodnáři sedneme a nové Televizní noviny na Nova 2 Vás budou bavit a budete mít chuť si konec dne zpříjemnit v naší společnosti. Věřím, že když se věci dělají s nadšením, je to na výsledku poznat a protože na projektu TN2 spoustu takových zapálených lidí pracuje, ráda bych tuhle energii přenesla přes obrazovky až k Vám domů. Na Nově pracuji sice už více než osm let, dnes se ale ani přes důkladnou přípravu trémě určitě neubráním, tak mi prosím držte palce, ať to na výsledku není poznat. Ve 22 hodin na Nova 2 se na Vás těším,“ dodává moderátorka Michaela Šmídová.

TN2 si nenechte ujít poprvé dnes od 22.00 na stanici Nova 2!

FOTO:  TV Nova

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Kreativní ředitel TV Nova exkluzivně prozradil, proč došlo ke změně názvů stanic skupiny Nova! 


EXKLUZIVNĚ: Jak vidí Libor Bouček moderování Chart Show? A co na sebe prozradily nové seriálové postavy? 


Už na jaře se diváci TV Nova můžou těšit na několik novinek! Co TV Nova chystá? 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady