JEDNA CHYBA VEDLE DRUHÉ : I dokonalý film Počátek má své chyby!

JEDNA CHYBA VEDLE DRUHÉ : I dokonalý film Počátek má své chyby!

Film Počátek málokdo pochopí na první shlédnutí a ve složitém ději, kde se prolínají různé časové úrovně, sny i realita, je těžké se zorientovat. Obzvlášť, když se k tomu přidají i filmový chyby...

Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek „Počátek“, který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů.

O co v ději jde? Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – počátek.

Galerie

TOP 6 CHYB:
1. Když uspí magnáta (Cillian Murphy), letuška která má přinést přistroj, za sebou zatáhne závěs. Vzápětí podává kufřík s přístrojem skrz dveře, na kterých závěs není.

2. Když se Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) na konci filmu vrací domů do Ameriky, dostane do pasu razítko. Američtí občané ale razítka do pasů nedostávají, když se vrací zpět do USA.

3. V čase 18:07 můžeme v odrazu okna vidět zvukaře, jak drží mikrofon.

4. Ve scéně první srážky s Fisherovým (Cillian Murphy) podvědomím je v jednu chvíli rozstřeleno boční sklo taxíku na místě řidiče. O pár vteřin později je větší záběr na taxík a sklo je opět celé.

5. Když Cobbův (Leonardo DiCaprio) tým vyjíždí bílou dodávkou ze skladiště, kde vyslýchali Fishera (Cillian Murphy), má vůz sklopené boční zrcátko na levé straně. V další scéně, kde je opět dodávka vidět zepředu, má sklopené zrcátko na straně pravé. Při pohledu z interiéru je po celou dobu řidičovo zrcátko v pořádku.

6. V závěru filmu, kdy se Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) vrací domů, můžeme vidět, že objímá své děti, přičemž zvedá do vzduchu svoji dceru. Hned v dalším záběru ale můžeme vidět, že drží syna.

Zachytíte tyto chyby i vy? Na film Počátek se můžete podívat v neděli 5. února od 20.00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PAN NEPOSTRADATELNÝ: Bez tohoto muže by Adam Sandler nenatočil žádný film! Všimli jste si toho?

Audrey Hepburn jako předloha Šípkové Růženky! Co dalšího jste o slavné pohádce nevěděli?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady