Šibalský úsměv má i teď! Poznáváte tuhle malou holčičku? Byla manželkou slavného herce!

Šibalský úsměv má i teď! Poznáváte tuhle malou holčičku? Byla manželkou slavného herce!
Zdroj: Instagram

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako bys našel. O tom by mohla mluvit slavná americká hvězda, která se už coby malá holčička naučila šibalský úsměv, který využívá dodnes. Uhádnete, o jakou herečku jde?

A malá nápověda na začátek. Narodila se v roce 1978 v americkém Toledu, svou hereckou kariéru započala ve svých 20 letech a to v teenagerovském seriálu Dawsonův svět. O sedm let později, tedy v roce 2005, se zamilovala do Toma Crusie a bulvární plátky začaly debatovat o jejich šestnáctiletém věkovém rozdílu.

FOTO:  Instagram


Už víte, o koho se jedná? Ano, je to Katie Holmes. Ta řekla Tomovi své ANO po dvouměsíční známosti. Po roce se konala svatba a také se jim narodila dcera Suri. Manželství ale nemělo dlouhé trvání. V roce 2012 pár oznámil, že se budou rozvádět.

 

Galerie


Katie jste mohli vidět v několika snímcích, například ve filmu Láska na hlídání, Ženy v balíku nebo třeba ve snímku Dáma ve zlatém. A právě v tomto filmu můžete Katie vidět už v sobotu 4. 2. ve 20:00 na Nova Cinema!

 

FOTO:  TV Nova


Dáma ve zlatém vypráví příběh ženy, která se rozhodla, že bude bojovat za spravedlnost a po druhé světové válce získá zpět odcizené dědictví, které jí a její rodině náleželo. Kromě Katie Holmes si ve filmu zahrála také Helen Mirren nebo třeba Ryan Reynolds.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKUTEČNÝ HOROR: Co se stane, když vzkřísíte zesnulého domácího mazlíčku? Tento příběh nahání hrůzu

TOP 6: Boty Nike v příběhu z řecké mytologie! Film Souboj Titánů má hned několik velkých chyb

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady