Zpěvák Albert Černý z Tvojí tváře se oženil. Jak probíhala svatba s Bárou Podzimkovou?

Zpěvák Albert Černý oslňoval fanynky v show Tvoje tvář má známý hlas, ale ty už mají smůlu. Černý si o víkendu řekl ano s partnerkou a modelkou Barborou Podzimkovou, kterou požádal o ruku na Kostarice.

V loňském roce vídali diváci TV Nova zpěváka Alberta Černého v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, kde se proměnil například v Karla Gotta, Adele nebo skupinu Coldplay. Ve stejném roce prožíval radost i ze zasnoubení s modelkou Barborou Podzimkovou, která se stala jeho manželkou.

Nepříznivé počasí

I když pár naplánoval svatbu do posledního detailu, neměl štěstí na počasí. O víkendu, kdy se svatba konala, pršelo. To ale radost novomanželům z významného dne nezkazilo a zažili spoustu nezapomenutelných momentů. „Nejhezčí pro mě bylo tančení na cimbálovku po obřadu s Albertem a rodinou," svěřila se Podzimková pro Super.cz.

Dechberoucí proměny

Albert Černý zaválel v show Tvoje tvář má známý hlas hned ve dvou řadách. Nejdříve se představitel v 7. sérii a poté vystupoval i v 8., ta nesla název Šampioni. V ní se objevoval například po boku Hany Holišové, Davida Gránského nebo Marty Jandové. A jeho výkony byly nezapomenutelné.

​Show Tvoje tvář má známý hlas najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady